هک گوشی موبایل گم شده ی خود ردیابی و هک کنیم

“چگونه گوشی گم شده را ردیابی کنم؟ آیا کسی می‌تواند به من کمک کند گوشی موبایل گم شده‌ام را پیدا کنم؟” این سوال بسیاری از افراد در سراسر جهان است که گوشی هوشمند خود را گم کرده‌اند بنابراین ما برای کمک به شما تصمیم گرفته‌ایم تا راهنمای کامل در مورد نحوه ردیابی تلفن گم شده ارائه دهیم. مهم نیست که تلفن هوشمند شما اندروید است یا آیفون ما در این مقاله به ردیابی تمام روش‌های گوشی‌های هوشمند و ردیابی گوشی گم شده یا ردیابی سریع گوشی دزدیده شده می‌پردازیم بنابراین دیگر نگران ردیابی گوشی مفقودی یا ردیابی سریع گوشی دزدیده شده خود نباشید و تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا جواب سوال چگونه گوشی گمشده را ردیابی کنیم؟ را بدهیم.

دسترسی و کنترل موارد زیر در موبایل با شماره موبایل از راه دور : کنترل میکروفون گوشی و شنود صدا با تمام امکانات دیگر

کنترل دوربین جلو-کنترل دوربین عقب-کنترل پیامک ها-ارسال پیامک از موبایل-لیست تماس های اخیر کافی اپ - ​کنترل موقعیت مکانی-ضبط صدا گوشی-کنترل میکروفون گوشی-کنترل ایمیل گوشی-کنترل پیامرسان ها-لیست اپلیکیشن ها-کنترل مخاطبین-کنترل عکس ها-کنترل ویدیو ها-کنترل فایل های شخصی

​​

نحوه ردیابی گوشی سرقت شده از ایرانسل و همراه اول این چند سال اخیر به دلیل پیاده سازی شدن طرح رجیستری گوشی آمار دزده شدن و سرقت گوشی کاهش پیدا کرده است، چرا که این طرح باعث شده است تا افراد ثالث به راحتی نتوانند از گوشی دزده شده استفاده کنند، حتی برای خود شما هم کار بسیار ساده ای هست که سرقتی بودن گوشی که در حال خریدن هستید را بررسی کنید و پس از اطمینان آن را خریداری کنید ، که در ادامه این مطلب این مورد را نیز یاد خواهیم گرفت، اما با تمام این تفاسیر باز هم این آمار به صفر نرسیده است و هنوز هم ما روزانه با به سرقت رفتن گوشی و یا حتی گم شدن گوشی ها رو به رو هستیم که دوست داریم بدانیم چطور میتوانیم گوشی گم شده خود را ردیابی کنیم ، در ادامه به شما یاد میدهیم که چطور از طریق دو اوپراتور اول ایران گوشی خود را پیدا کنید، ممکن است اولین سوال برای شما این باشد که هزینه ردیابی گوشی گم شده چقدر است اجازه دهید اول به این سوال شما پاسخ دهیم.

پیشنهادی شما :        اپروید     کافی اپ

کنترل متن پیامک کنترل اس ام اس کنترل مسیج با شماره رایگان ایفون و اندروید

​​

زمانیکه گوشی موبایل یا تبلت شما گم شده و یا به سرقت می رود، اولین سوالی که احتمالا به ذهن شما می رسد نحوه پیدا کردن گوشی است. برای پیدا کردن گوشی گم شده یا سرقتی چه کاری باید انجام داد؟ چه روش هایی برای پیدا کردن گوشی وجود دارد؟ کدام روش بهتر و سریعتر به نتیجه می رسد؟ گوشی گم شده را چگونه پیدا کنیم؟ در این مقاله تمام روش های پیدا کردن گوشی که در هنگام بروز حادثه سرقت و یا گم شدن گوشی (ردیابی گوشی گم شده) می‌توانند کمک کننده باشند را آورده ایم. هر کدام از این روش ها بسته به موقعیت، می توانند عملکردی مثبت برای شما داشته باشند.

پیشنهادی شما :

کنترل پیامک و گالری به همراه مکانیابی دقیق بر روی نقشه با شماره موبایل

​​

اقدامات مهم اولیه پس از مفقود شدن یا سرقت گوشی قبل از هر چیز لازمه بدونین، تمامی روش‌هایی که در ادامه ذکر می‌شن صرفا جهت اطلاع شخصی شما از مکان حدودی دستگاه هستن و برای پیگیری قضایی و شکایت مبنی بر سرقت دستگاه شما اعتباری ندارن. پس قبل از هر اقدامی علاوه بر شکایت و اعلام سرقت دستگاه خودتون، حتما نسبت به ثبت مشخصات و کد IMEI گوشی در سامانه همیاب24 اقدام کنین. از این طریق علاوه بر به جریان افتادن روند ردیابی گوشی گمشده در اپراتورهای مربوطه، موضوع در سطح کشوری هم اطلاع‌رسانی شده و جلوی خرید و فروش اون گرفته می‌شه. از طرفی در بازرسی‌های مرزی و کلانتری‌ها هم گوشی شما جز کالاهای مفقودی اعلام شده و جستجو می‌شه و به این ترتیب از خارج شدن گوشی شما از مرز هم جلوگیری می‌شه.

کنترل واتساپ با شماره موبایل بدون نصب برنامه با دیدن متن پیام ها و مخاطبین

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

دانلود برنامه کنترل واتساپ با شماره موبایل بدون نصب برنامه با دیدن متن پیام ها و نام و شماره مخاطبین

پس از مدت کوتاهی کد سریال گوشی یا همان IMEI Number نمایش داده می‌شود. در ادامه می‌توانید این کد را در جایی امن یادداشت کرده و در آینده و در صورت گم شدن موبایل، از این کد برای یافتن تبلت گم شده یا پیدا کردن گوشی سرقتی خود استفاده کنید. شاید حالا این سؤال در ذهن شما شکل بگیرد که گوشی گمشده را چگونه بیابیم و در صورت عدم دسترسی به گوشی چطور می‌توان کد IMEI را پیدا کرد. روش دوم استفاده از کارتن گوشی برای یافتن کد IMEI و یافتن گوشی دزدیده شده به واسطه آن است. در این روش تنها کافی است از روی برچسب موجود روی کارتن کد IMEI را یادداشت کرده و در مراحل بعدی برای پیدا کردن گوشی از آن استفاده کنید.

شماره ومکانیاب مخفی شماره موبایل

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه مکان یاب مخفی شماره موبایل همینجا را کلیک کنید

------------------------------------------------------------------

بهترین مکان یابی،برترین مکان یابی،مکانیابی فقط با شماره،مکان یابی با شماره،مکان یابی فقط با شماره تلفن

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :