دریافت اینترنت رایگان ۱۰۰ گیگابایتی به کاربران اینترنت

وزیر ارتباطات از اپراتورهای اینترنت ثابت خواست تا یک بسته اینترنت رایگان به کاربرانشان هدیه بدهند

به گزارش خبرنگار مهر، در پی شیوع بیماری کرونا و تلاش برای ترغیب مردم به خانه نشینی و افزایش میزان استفاده کاربران از اینترنت، بسیاری از کاربران خواستار کاهش تعرفه اینترنت و ارزان شدن این خدمات در کشور شدند.

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

اگر میخواید هر شماره موبایلی رو مکان یابی کنید روی این متن یا تصویر بالا کلیک کنید

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در این خصوص در اینستاگرام نوشت: «اینترنت رایگان عرضه کنید»؛ این درخواستی که بسیاری از شما کاربران این روزها از وزارت ارتباطات داشته اید.

وی با تاکید بر شعار « تجمع کمتر، پیشگیری بیشتر کرونا » افزود: امروز از اپراتورهای عرضه کننده «اینترنت ثابت» خواستیم تا برای همه کاربران خود از فردا تا پایان سال، یک بسته رایگان ۱۰۰ گیگابایتی فعال کنند.

جمال هادیان ، سخنگوی وزارت ارتباطات نیز در همین رابطه در توئیتر نوشت: از فردا یک بسته اینترنت ۱۰۰ گیگابایتی رایگان برای همه کاربران اینترنت خانگی اعم از مشترکان مخابرات و سایر اپراتورهای اینترنت ثابت، فعال می شود و فرصت استفاده از آن تا پایان سال ادامه دارد.

وی ارائه این بسته اینترنت از سوی اپراتورها را در راستای تحقق «تجمع کمتر، پیشگیری بیشتر ویروس کرونا» و ترغیب مردم به خانه نشینی، برای همه کاربران مودم های خانگی اعلام کرد. 

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

------------------

اینترنت،نت رایگان،اینترنت رایگان،100 گیگ ابنترنت،صد گیگ ابنترنت،نت،اینترنت هدیه،هدیه،نت مجانی،اینترنت مجانی،واتساپ حالت روح،ردیاب تلگرام،ردیاب واتساپ