مکانیابی و ردیابی شماره موبایل با نقشه ماهواره ای گوگل

معرفی برنامه های برتر مکانیابی  و  ردیابی از نگاه گوگل

مکانیابی  و  ردیابی شماره موبایل با نقشه ماهواره ای گوگل

اگر می‌خواهید اپلیکیشنی در گوشی خود نصب و با استفاده از آن موقعیت مکانی دوستان یا اعضای خانواده خود را ردیابی کنید و بدین صورت همیشه از موقعیت مکانی یکدیگر باخبر باشید، این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب اختصاصی می‌خواهیم به معرفی 5 برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

مقدمه

طی چند وقت اخیر استفاده از اپلیکیشن هایی که قابلیت ردیابی موقعیت مکانی و نشان دادن مکان حضور افراد بر روی نقشه گوگل را فراهم می‌کنند بیشتر و بیشتر شده است. تصور کنید بنا به هر دلیل بتوانید در طول روز موقعیت مکانی که همسر شما در آن بخش حضور دارد را دائما روی موبایل خودتان مشاهده کنید. یا موقعیت مکانی فرزندتان را به شیوه مشابه روی موبایل مشاهده نمایید و هر ساعت و دقیقه از روز بدانید که دقیقا او به کجا رفته و در چه حالی است؟ مطمئنا پیاده سازی این مسئله در برخی شرایط بسیار کاربردی خواهد بود.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : دانلود جدیدترین نسخه هک واتساپ رایگان

اما چطور قادر به انجام این کار هستیم؟ به منظور انجام این کار کافیست از اپلیکیشن های موبایلی استفاده کنید که قابلیت ردیابی و نمایش موقعیت مکانی زنده شما و اعضای خانواده یا دوستانتان را ارائه می‌کند. اپلیکیشن های متعددی هم اکنون بدین منظور ارائه شده‌اند، اما در این بین 5 اپلیکیشن نسبت به سایر موارد کیفیت بهتر و قابلیت های مناسب تری را ارائه می‌کنند. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی 5 برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان بپردازیم. بنابراین با موبایل کمک همراه باشید.

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

اگر میخواید هر شماره موبایلی رو مکان یابی کنید روی این متن یا تصویر بالا کلیک کنید

----------

معرفی برنامه های برتر مکانیابی  و  ردیابی از نگاه گوگل : اپلیکیشن Life360 Family Locator

یکی از بهترین اپلیکیشن هایی که می‌توانید با استفاده از آن موقعیت مکانی دیگر افراد  مورد نظرتان را ردیابی کنید، اپلیکیشن Life360 Family Locator است. این برنامه قابلیت های متعددی را در اختیارتان قرار می‌دهد و فقط یک برنامه نشان دهنده موقعیت مکانی افراد و اعضای خانواده نیست. به عنوان مثال با استفاده از این برنامه می‌توانید موقعیت های مکانی خاصی را نشانه گذاری کرده و از اپلیکیشن بخواهید تا در صورت مراجعه دوستان و اعضای خانواده شما به این مکان ها برایتان نوتیفیکیشن و هشدار ارسال کند. قابلیت هایی که توسط این برنامه ارائه می‌شوند متعدد هستند و حتی از آن می‌توان برای ردیابی موقعیت مکانی گوشی در حالت دزدیده شدن یا گم شدن دستگاه هم استفاده کرد. رابط کاربری این برنامه بسیار مناسب، روان و کاربرپسند طراحی شده و کار کردن با آن اصلا دشوار نیست. برای استفاده از خدمات اپلیکیشن Life360 Family Locator هیچ نیازی به پرداخت هزینه نخواهید داشت، چون این برنامه به صورت کاملا رایگان عرضه شده است. بنابراین اپلیکیشن Life360 Family Locator را به عنوان یکی از 5 برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان به یاد داشته باشید.

---------------------

معرفی برنامه های برتر مکانیابی  و  ردیابی از نگاه گوگل : اپلیکیشن Sygic Family Locator

برنامه Sygic Family Locator به دلیل کارایی بالا و کیفیت عملکرد خوبی که دارد توانسته جوایزی دریافت کند و خود را کاملا به عنوان یک برنامه کاربردی در حوزه ردیابی موقعیت مکانی افراد مطرح سازد. یکی از ویژگی های برتر این اپلیکیشن مربوط به کراس پلتفرم بودن (Cross-Platform) بودن آن می‌شود. یعنی هر یک از اعضای خانواده و دوستان شما از هر گوشی و سیستم عاملی که استفاده می‌کنند می‌توانند به طور همزمان به هم متصل باشند و از نظر سیستم عامل و سینک شدن اطلاعات هیچ محدودیتی در اپلیکیشن مذکور وجود ندارد.

در این اپلیکیشن می‌توانید مکان ها و موقعیت های خطرناک را برای هر یک از اعضای خانواده مشخص کنید و از اپلیکیشن بخواهید که به محض ورود افراد به این مکان ها برایتان هشدار ارسال کند. بدون تردید این ویژگی برای کنترل نونهالان و نوجوانان بسیار مناسب خواهد بود. نکته جالب بعدی این است که اپلیکیشن Sygic Family Locator حتی قابلیت استفاده به عنوان نویگیتور یا همان راهنمای مسیر خودرو را هم دارد و حتی در حالت آفلاین هم مسیریابی مطلوبی ارائه خواهد کرد. بنابراین شک نداشته باشید که Sygic Family Locator یکی دیگر از 5 برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان است.

------------------

 

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

اگر میخواید هر شماره موبایلی رو مکان یابی کنید روی این متن یا تصویر بالا کلیک کنید

---------

برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان : اپلیکیشن Sprint FamilyWall

یکی دیگر از اپلیکیشن های خوبی که می‌توانید از آن برای ردیابی موقعیت مکانی افراد استفاده کنید، اپلیکیشن Sprint FamilyWall نام دارد. این اپلیکیشن امکان نامگذاری مکان های مختلف را فراهم کرده و از قابلیت ایجاد هشدار برای رسیدن افراد به مکان هایی که نباید در آنجا باشند هم پشتیبانی می‌کند. یکی از ویژگی های متفاوت این برنامه مربوط به قابلیت ارائه یادآور می‌شود. برای مثال اگر یکی از اعضای خانواده در حال رفتن به منطقه‌ای باشد که قبلا توسط دیگر اعضا به عنوان منطقه ممنوعه انتخاب شده باشد، گوشی وی سریعا یادآور و هشدار ارسال می‌کند. بدین صورت وی نمی‌تواند مدعی شود که فراموش کرده بود نباید به منطقه مورد نظر برود.

اپلیکیشن Spirint FamilyWall مجموعه عظیمی از ویژگی و قابلیت های دیگر را هم ارائه کرده که قصد نداریم خیلی وارد جزئیات آن ها شویم. تنها مشکلی که این برنامه دارد مربوط به غیر رایگان بودن آن می‌شود. این برنامه در ابتدا 15 روز امکان استفاده موقت از ویژگی هایش را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و پس از آن باید برای استفاده از خدماتش در هر ماه هزینه‌ای در حدود 3 دلار پرداخت شود. با این حالت اپلیکیشن مذکور در لیست 5 برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان ما قرار می‌گیرد.

-----------------

برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان : اپلیکیشن Find My Friends

اپلیکیشن بعدی که می‌توانید از آن برای ردیابی موقعیت مکانی اعضای خانواده خودتان استفاده کنید، اپلیکیشن Find My Friends است. این اپلیکیشن توسط سازندگان اپلیکیشن Life360 Family Locator طراحی شده و کیفیت عملکرد مطلوبی دارد. رابط کاربری اپلیکیشن خوب و کاربرپسند طراحی شده و استفاده از آن ساده است. یکی از نقاط قوت این برنامه مربوط به امکان ثبت و تعریف موقعیت های مکانی غیرمجاز برای اعضای خانواده و ارائه هشدار در صورت ورود آن ها به این موقعیت ها می‌شود. متاسفانه اپلیکیشن Find My Friends به صورت کاملا رایگان عرضه نشده و در ابتدا فقط 30 روز اجازه استفاده رایگان از قابلیت هایش را به شما می‌دهد و پس از آن شما ملزم به پرداخت هزینه ماهیانه 5 دلاری برای استفاده از سرویس هایش خواهید بود.

-----------

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

---------

برنامه برتر ردیابی اعضای خانواده و دوستان : اپلیکیشن GPSWOX Family Locator

اگر به دنبال یکی از بهترین اپلیکیشن های رایگان ردیابی موقعیت مکانی افراد و اعضای خانواده خودتان هستید، برنامه GPSWOX Family Locator یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این اپلیکیشن به صورت کاملا رایگان منتشر شده و مجموعه مطلوبی از ویژگی ها و قابلیت های کاربردی را در اختیارتان قرار می‌دهد. امکان مشخص کردن مناطق خطرناک و ممنوعه، امکان ارائه هشدار در صورت ورود افراد به این مناطق، قابلیت تشخصی میانگین سرعت حرکت افراد و غیره برخی از جالب ترین ویژگی های اپلیکیشن GPSWOX Family Locator محسوب می‌شوند. پس اگر می‌خواهید بدون دردسر  صرف هزینه موقعیت مکانی اعضای خانواده و دوستانتان را روی نقشه ردیابی کنید، برنامه GPSWOX Family Locator یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود.

-------------

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

اگر میخواید هر شماره موبایلی رو مکان یابی کنید روی این متن یا تصویر بالا کلیک کنید

-----------------

GPSWOX Family Locator،Find My Friends،Sprint FamilyWall،100 گیگ ابنترنت،Sygic Family Locator،Life360 Family Locator،بهترین مکانیاب،ردیاب شماره،مکانیاب شماره،ردیابی موبایل،مکانیاب موبایل،ردیاب تلگرام،ردیاب واتساپ

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :