هک واتساپ کنترل واتساپ دیگران

حتما برای شما هم پیش امده که به هر دلیلی بخواهید وارد واتساپ فرزندان خود بشید

خیلی از ماها میگیم اصلا نمیشه یا امکانش هست در این پست میخوایم در این رابطه با هم صحبت کنیم

واتساپ هک میشود  ؟؟؟؟

هک واتساپ ؟؟؟؟

هک واتساپ از راه دور  ؟؟؟؟

هک واتساپ بدون کد  ؟؟؟؟؟

هک واتساپ با شماره ؟؟؟؟؟

وفتتون رو نمیگیرم در ادامه با ما باشید 

اصل مطلب

 

هک واتساپ ردیاب و کنترل واتساپ دیگران

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

--------------------------

برنامه بالا خیلی کمکتون میکند

 

-------------------------

-------------------------

-------------------------

 

آیا واتس آپ قابل هک شدن است؟

با اینکه واتس اپ امنیت بالایی دارد ولی متأسفانه هکرها با کمک نرم افزارها و وسایل جانبی می توانند به گوشی شما دسترسی پیدا کرده و اکانت واتس آپ شما را هک کنند.

۱. هک واتس اپ با جیمیل و شماره

یکی دیگر از روش هایی که افراد فرصت طلب میتوانند به حساب کاربری واتس اپ شما دسترسی پیدا کنند، استفاده از جیمیل و شماره تلفن شما میباشد! به عنوان مثال تا به حال ده ها بار از روش پیغام ها و هشدارهای گوناگون به وسیله رسانه ها گفته شده است که اصلاً نباید اطلاعات جیمیل خود را به هر شخصی دهید که در آخر امکان دارد اطلاعات جیمیل شما و حساب های متصل به جیمیل شما به وسیله افراد سودجو هک شوند. 

۲. دمای گوشی هوشمند

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک واتساپ بدون برنامه از راه دور

در صورتیکه دمای تلفن هوشمند شما بیش از حد گرم می شود. اکثر اوقات، برنامه های قدرتمند که در پس زمینه تلفن شما اجرا میشوند سبب گرم شدن گوشی میشوند و یقیناً، این میتواند سبب جاسوسی و هک واتس اپ شود.

۴. استخراج پیام ها

هکرها از این روش برای کپی کردن پیام های واتس اپ از دستگاه و ایمیل خود در شناسه ایمیل دیگر استفاده می کنند. آن ها میتوانند با کپی کردن بعضی از فایلها از پوشه واتس اپ، تمامی پیام های واتس اپ شما را به آسانی هک کنند و بخوانند.

هک واتساپ

در بالا به این موضوع اشاره کردیم که سطح امنیت واتساپ به گونه ای است که افراد از طریق شماره کاربر و نفوذ به سرور قادر به هک نخواهند بود و در واقع این کار از عهده حرفه ای ترین هکرها نیز برنخواهد آمد و این حسن بزرگی برای واتساپ به شما می آید. اما این موضوع تنها نیمی از امنیت شما در این پیام رسان را به ارمغان خواهد آورد و باقی آن به خود شما بستگی دارد. در واقع حتی چند ثانیه غفلت نیز کافی است تا افرادی که قصد سوءاستفاده از شما را داشته به اکانت واتساپ شما دسترسی پیدا کنند. 

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : رفع مسدودی واتساپ هک واتساپ بدون دسترسی

این روشی است که بسیاری از هکرها برای دسترسی به پیام رسان های مختلف افراد استفاده خواهند نمود. برای این کار کافی است که آن ها شماره شما را در بخش ورود به واتساپ در گوشی خود وارد نمایند

واتساپ و روش های هک آن

سوءاستفاده از باگ های امنیتی نیز از دیگر روش های نفوذ به اکانت کاربران می باشد که گاهی افراد از ناحیه آن مورد حمله قرار گرفته و واتساپ آن ها هک می شود. آخرین باگ های امنیتی شناخته شده از سوی هکرها که برای کاربران مشکلاتی را به وجود آورد باگی بود که از طریق ارسال گیف های مخرب برنامه واتساپ افراد را کرک می کرد و در حافظه تلفن همراه آن ها اختلال به وجود می آورد و امکان دسترسی به اطلاعات صاحب گوشی را برای هکر فراهم می کرد. بعد از این که وجود این باگ به اطلاع واتساپ رسید سریعا نسخه آپدیت شده آن را روانه بازار نمود که این بار امکان نفوذ از طریق این باگ را از هکرها گرفته بود. 

همچنین باگی که در سال گذشته کشف شد به این صورت بود که هکر فایل وردی معتبر و به ظاهر سالم را به گوشی طرف مقابل ارسال می کرد تا تلفن همراه او درگیر ویروس هایی شود و سرانجام هکر بتواند به اطلاعات اکانت ها دسترسی پیدا کند. 

البته گفتنی است که مدیران واتساپ مدعی هستند که این باگ برای کاربران مشکل خاصی را به همراه نخواهد داشت اما بی شک این شناخته شدن تعدادی از باگ ها نشان می دهد که ممکن است باگ های متعددی دیگری نیز وجود داشته باشند که هنوز عموم از آن بی خبر هستند و هکرها می توانند از آن ها استفاده نمایند. اما به هر حال به کمک این باگ ها در حدی نخواهند بود که بتوان از آن ها برای دسترسی به حساب کاربری افراد استفاده نمود و واتساپ بنا بر گفته مدیران آن، محیطی امن و قابل اطمینان برای تبادل پیام به شمار می آید. 

پیام رسان واتساپ

پیام رسان واتساپ نرم افزاری محبوب و وسیع می باشد که تقریبا دارای ۱.۵ میلیارد کاربر است. امکان استفاده از این پیام رسان در پلت فرم های اندروید، آی او اس و وب وجود خواهد داشت و افراد به راحتی می توانند به نسخه های به روز شده این نرم افزار دست پیدا کنند. در کنار این محبوبیت واتساپ، امنیت آن و هک شدن از سوی هکرها کمی ذهن افراد را درگیر خود ساخته است. 

این موضوع مدتی است که کمی کاربران اپلیکیشن پیام رسان را نگران کرده است و باعث شده که افراد در مورد امنیت اطلاعات و پیام های خود آسوده خاطر نباشند. این روزها در سرتاسر دنیا افراد از شبکه های اجتماعی برای تبادل پیام و برقراری ارتباط با دیگران استفاده می کنند. اما در این بین 

گاهی عدم در اختیار داشتن اطلاعات کافی در رابطه با موارد امنیتی فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و یا سهل انگاری هایی از سوی افراد زمینه ساز سوءاستفاده نفوذگران از اکانت آن ها خواهد شد و در واقع به این طریق اطلاعات آن ها مورد دسترسی هکرها قرار می گیرد. 

-----------------------------------------------------

هک واتساپ،هک واتساپ از راه دور،هک واتساپ با شماره،هک واتساپ بدون کد،هک واتساپ با شماره از راه دور،

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :