برنامه هک گوشی بدون نصب برنامه از راه دور رایگان

استفاده از برنامه مستلزم خواندن کامل توضیحات این صفحه هست لینک برنامه های معرفی شده در پایین صفحه میباشد

نحوه هک گوشی بدون نصب برنامه​   

هک چیست؟ منظور از هک کردن گوشی چیست؟ آیا هک گوشی بدون نصب برنامه خاصی امکان پذیر است؟ زمانی که صحبت از هک گوشی، تلگرام، فیس‌بوک، اینستاگرام یا از این قبیل سرویس‌های پیام‌رسان می‌شود، هکرها راه‌های متفاوت و پیچیده‌ای را ارائه می‌دهند که اکثر آن‌ها نیازمند نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه شخص مورد نظر است.

هک متن پیامک هک اس ام اس هک مسیج با شماره رایگان ایفون و اندروید

​​

گاهی اوقات کاربران به دنبال راهی برای هک گوشی بدون نصب برنامه بر روی دستگاه شخصی هستند. به طور معمول، برای هک گوشی بدون نصب برنامه باید از سطح بالایی از دانش برنامه نویسی برخوردار باشید. خبر خوب این است که امروزه، برنامه و نرم افزارهای جدید و موفقی طراحی شده‌اند که با نصب آن‌ها بر روی گوشی، هکر به راحتی به اطلاعات گوشی دسترسی پیدا خواهد کرد. همانطور که می‌دانید هک کردن گوشی بدون اجازه شخص، کاری غیر اخلاقی است، مگر در مواردی که هدف از هک، کنترل فرزندان کم سن و یا اعضای تحت سرپرستی باشد.

  مورد علاقه شما : برنامه هک گوشی از راه دور هک گالری با شماره

مفهموم هک کردن گوشی:

برخی از کارشناسان معتقد هستند که هک و نفوذ غیرمجاز قبل از ظهورکامپیوتر وجود داشته است و تنها مربوط به سیستم‌های هوشمند نمی‌شود.

پیشنهادی : برنامه هک تماس تلفنی شنود موبایل دیگران از راه دور با شماره موبایل

برخی دیگر از کارشناسان، معتقد هستند که هک غیرمجاز مربوط به پیش ازظهور کامپیوترها می‌شود و نمی‌توان آن‌ها را محدود به سیستم‌های هوشمند دانست. آن‌ها معتقد هستند که هرگونه دسترسی بدون اجازه به اطلاعات خصوصی، هک کردن به حساب می‌آید. بعد از ظهور اولین کامپیوترها، هک کردن گوشی و سیستم‌ها شکل تازه‌ای به خود گرفته است.

مورد علاقه شما : اموزش رایگان هک گوشی با شماره

امروزه هک کردن گوشی به معنای نفوذ بی‌اجازه‌ی یک فرد به سیستم رایانه‌ای خصوصی است. توجه فرمایید که کلمه هک تنها مختص به رایانه نیست و توسط اشخاصی که دارای تخصص‌های فراوان در زمینه‌های مختلف مانند نقاشی، موسیقی و .. هستند، نیز به کار می‌رود و به معنای دگرگونی هوشمندانه و خلاقانه در آن حوزه می‌باشد. به طور کلی، هک کردن گوشی مویابل، موضوع ساده‌ای نیست و نمی‌توان به سادگی در رابطه با آن صحبت کرد؛ زیرا، یک مفهوم کلی است.

مکان یابی فقط با شماره

در حقیقت هک کردن گوشی همراه به معنای دسترسی کامل به گوشی دیگران و تسلط بر آن است.

مورد علاقه شما : هک گوشی اپل ایفون با شماره از راه دور رایگان

آیا هک گوشی بدون نصب برنامه و از راه دور امکان پذیر است؟

طبق صحبت‌های کارستن نوهل (Karsten Nohl) ، مهندس کامپیوتر آلمانی، هک کردن گوشی از راه دور به برنامه‌ی 60 Minutes ( ویژه برنامه‌ی شبکه‌ی CBS ) نیاز دارد. تنها چیزی که یک هکر برای هک کردن گوشی شخصی نیاز دارد، شماره تلفن است.

هکرهای قوی با در دست داشتن شماره تلفن فرد مورد نظر، می‌تواند به راحتی تمام حرکات‌ فرد را ردیابی نماید و به تماس‌ها یا پیامک‌هایش دسترسی پیدا کند.

کاملترین برنامه سایت پیشنهادی به شما :

دسترسی و کنترل موارد زیر در موبایل :

کنترل دوربین جلو-کنترل دوربین عقب-کنترل پیامک ها-ارسال پیامک از موبایل-لیست تماس های اخیر کافه اپس ردیاب- ​کنترل موقعیت مکانی-ضبط صدا گوشی-کنترل میکروفون گوشی-کنترل ایمیل گوشی-کنترل پیامرسان ها-لیست اپلیکیشن ها-کنترل مخاطبین-کنترل عکس ها-کنترل ویدیو ها-کنترل فایل های شخصی

​​

نوهل معتقد است که پروتکل ارتباطی در شبکه مخابراتی، دلیل اصلی هک کردن گوشی موبایل از طریق شماره همراه و آسیب‌پذیر بودن آن است؛ فارغ از آنکه فرد از چه برندی استفاده می‌کند. همچنین، این کارشناس ماهر آلمانی که در امنیت اطلاعات مشغول به کار است، برای اثبات گفته‌هایش، گوشی موبایل همراه یکی از کارمندان را مورد آزمایش قرار داد و موفق شد که در کمتر از 15 دقیقه به اطلاعات او دسترسی پیدا کند. تا اینجای مطالب از صحت هک گوشی بدون نصب برنامه و از طریق شماره تلفن مطمئن شدید. سوالی که وجود دارد این است که نحوه هک کردن گوشی از طریق شماره چگونه است

مورد علاقه شما : دانلود برنامه هک کامل گوشی

آشنایی با هک گوشی بدون نصب برنامه :

گاهی اوقات به گوشی فرد دسترسی ندارید و نمی‌توانید برنامه هک را بر روی تلفن همراه فرد نصب کنید. ولی همچنان تمایل به هک کردن گوشی فرد مورد نظر دارید. در چنین حالتی، تنها چیزی که هکر نیاز دارد، شماره تلفن فرد است تا بتواند به تمام اطلاعات شخصی و داده‌های طبقه بندی شده، دسترسی پیدا کند. این موضوع برای بسیاری از ما ترسناک است که هر لحظه گوشی‌مان توسط فردی دیگر، بدون آگاهی و اجازه از ما، چک شود. در این روش، باید از یک شبکه بین‌المللی ارتباط مخابرات به نام سیستم سیگنالینگ (signaling system No. 7 – SS7) استفاده نمایید. در انگلستان این شبکه را به اختصار به صورت c7 و در آمریکا به صورت ccss7 نشان می‌دهند. در حقیقت این شبکه به عنوان یک رابط بین شبکه‌های تلفن می‌باشد. در این شبکه، تنها کافی است با قربانی تماس تلفنی برقرار نمایید و یا از طریق ارسال یک پیامک به فرد قربانی، متصل می‌شود. جالب این است که آسیب‌پذیری SS7، یک آسیب‌پذیری نسبتا جدید است که در سال 1394 گزارش شده است. در این روش، برند تلفن همراه چندان فرقی ندارد؛ زیرا، هکر از طریق زیرساخت‌های مخابراتی، اقدام به هک کردن گوشی می‌کند و با استفاده از هیچ نرم افزاری نمی‌توانید مانع از هک شوید.

مورد علاقه شما : هکر گوشی برنامه هک گوشی هک گالری و پیامها

هک کردن گوشی از طریق ip

اگر در فکر آموزش هک گوشی هستید، باید بدانید که هک کردن گوشی با ip، یکی از سخت‌ترین راه‌های هک کردن گوشی بدون نصب برنامه است. در این روش هک کردن گوشی، نیاز به سطح بالایی از آگاهی و دانش برنامه‌نویسی دارید تا بتوانید به سیستم عامل گوشی فرد قربانی متصل شوید. هکر با استفاده از دانش خود، قسمت‌های آسیب‌پذیر تلفن قربانی را شناسایی می‌کند و از همان طریق وارد گوشی قربانی می‌شود. هک کردن گوشی با استفاده از ip توسط هر فرد عادی، امکان پذیر نمی‌باشد و تنها هکرهای حرفه‌ای و مسلط بر زبان‌های مختلف برنامه نویسی قادر به استفاده از این روش هستند.

نکته پایانی:

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله، نحوه هک گوشی بدون نصب برنامه را به شما کاربران گرامی معرفی کردیم. فراموش نکنید که در بحث آموزش هک گوشی، یکی از بخش‌های قابل هک، پیام‌ها و تماس‌های دریافت شده در گوشی است.

توصیه ما این است که تحت هیچ شرایطی از روش‌ها و برنامه‌های هک کردن گوشی جهت کنترل از راه دور گوشی تلفن افراد بالغ و اطرافیان با هدف جاسوسی و غیره، استفاده نکنید و برای حقوق دیگران، احترام قائل شوید.  تنها والدین حق نصب آن را بر روی گوشی کودکان زیر 18 سال را دارند. همچنین، کارفرمایان می‌توانند بر روی گوشی‌های کاری، برنامه‌های مخصوص هک و کنترل را نصب نمایند و از این طریق بر روی کار کارمندان نظارت داشته باشند.

هک پیامک و گالری به همراه مکانیابی دقیق بر روی نقشه با شماره موبایل

​​

----
 

هک واتساپ با شماره موبایل بدون نصب برنامه با دیدن متن پیام ها و مخاطبین

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

دانلود برنامه هک واتساپ با شماره موبایل بدون نصب برنامه با دیدن متن پیام ها و نام و شماره مخاطبین

--------------------------

هک گوشی بدون نصب برنامه،هک گوشی بدون نصب برنامه از راه دور​،هک گوشی بدون نصب،هک رایگان،هک اندروید،اپ هک گوشی،دانلود اپ هک گوشی،دانلود برنامه هک گوشی،برنامه هک گوشی

 

 

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :