دانلود هک شماره از راه دور بدون دسترسی برنامه رایگان نامحدود

استفاده از برنامه مستلزم خواندن کامل توضیحات و لینک های این صفحه هست لینک برنامه های معرفی شده در پایین صفحه میباشد

هک گوشی چیست؟

 قبل از این که به معنی هک گوشی بپردازیم می بایست معنی کلمه هک را بدانیم.

بطور کلی در علوم رایانه ای، هک به معنی نفوذ یک فرد به سیستم رایانه ای بدون اجازه دسترسی به آن، می باشد.

هکر نیز به کسی گفته می شود که بتواند چنین عملی را انجام دهد.

گستردگی واژهٔ هک منحصر به رایانه نمی‌باشد و توسط افراد با تخصص‌های گوناگون در زمینه‌هایی از قبیل موسیقی، نقاشی و… نیز به کار می‌رود که به معنی دگرگونی‌های هوشمندانه و خلاقانه فرد در آن زمینه می‌باشد.

هک در واقع افزایش سطح دسترسی به یک مجموعه از راه غیرمعمول یا غیرقانونی است.

اگر بخواهیم به زبان ساده و به طور کلی مفهوم این نوع هک را توضیح دهیم باید بگوییم که هک گوشی به معنای توانایی نفوذ، و دسترسی به تمام اطلاعات گوشی یک شخص بدون متوجه شدن او می باشد.

 

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک گوشی و هک شماره موبایل با جوکر نرم افزار رایگان امریکایی

آیا هک گوشی از طریق تماس تلفنی ممکن است؟

هک گوشی از طریق تماس تلفنی: هک شدن گوشی های هوشمند در دنیای امروزه یک کابوس واقعی است. ما که گاها همه جور اطلاعاتی، از قبیل عکس ها و فیلم های خانوادگی تا اطلاعات مهم تری از قبیل اطلاعات شخصی یا حتی پیام های مهم و خصوصی را در گوشی های خود داریم و ذخیره می کنیم، اصلا دوست نداریم که گوشی مان هک شود و این اطلاعات به دست کسی بیفتد. بنابراین حفاظت از اطلاعات گوشی، برای هر کس یکی از مهم ترین اولویت ها به شما می رود و از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

کنترل گوشی مکانیابی شماره موبایل ردیابی موبایل و دیدن پیامک

​​

اگر میخواید برنامه مکانیاب شماره موبایل با ردیابی متن پیام رو دانلود کنید روی متن یا تصویر بالا کلیک کنید

هک کردن گوشی افراد، روش های بسیار زیادی دارد، اما یکی از خطرناک ترین آنها، هک شدن از طریق تماس تلفنی است. هک از طریق تماس تلفنی برای بسیاری از کاربران گوشی های اندروید و آیفون و در کل گوشی های هوشمند؛ یک موضوع مبهم است. به این خاطر که دقیقا نمی دانند چطور ممکن است که از طریق یک تماس تلفنی، گوشی شان هک شود. اگر هم فکر می کنید که این موضوع تنها یک شایعه است برای ترساندن شما، آماده شوید تا به راحتی توسط یک هکر حرفه ای هک شوید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : کنترل واتساپ دیگران با شماره از راه دور رایگان

هکر ها برای هک کردن شما از طریق یک تماس تلفتی ساده، دو راه دارند که در ادامه این مقاله تلاش داریم شما را با این دو روش آشنا کنیم. این روش ها به طوری هستند که با یک رمز عبور یا آنتی ویروس ساده برطرف نمی شوند و به توجه و سواد رسانه شما نیاز دارند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم که این مقاله را با دقت تا آخر بخوانید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هکر گوشی برنامه هک گوشی هک گالری و پیامها

هک گوشی از طریق تماس تلفنی؛ مگر هک از طریق مکالمه ممکن است؟

نکته اولی که باید در رابطه با این روش هک بدانید این است که این روش ممکن است و در حال حاضر، بسیاری از افراد از این روش برای هک کردن دیگران استفاده می کنند. نکته دوم اینکه هک شدن شما در لحظه پاسخ دادن به تماس صورت نمی گیرد، پس از شماره های ناشناس وحشت نداشته باشید. فقط وقتی کسی با یک شماره ناشناس با شما تماس برقرار می کند، مواظب باشید و این احتمال را بدهید که ممکن است 0.1% شخص ناشناس، قصد هک کردن شما را دارد.

نکته سومی که باید بدانید این است که هک شدن فقط به این معنی نیست که شخصی پشت کامپیوتر بنشیند و با کد های سبز رنگ و 0 و 1 در پس زمینه سیاه، تلاش کند که شما را هک کند. هک یعنی نفوذ به حساب، سرور یا مکانی که اجازه دسترسی به آن برای شما فراهم نیست. هک کردن هم فقط به این معنا نیست که شخص به گوشی شما وارد شود و اطلاعات را بردارد. اینکه شخصی به اطلاعات حساب بانکی شما دسترسی پیدا کند و حساب شما را خالی کند نیز هک شدن نام دارد.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک تلگرام از راه دور هک تلگرام بدون کد

چطور ممکن است که موبایل توسط مکالمه هک شود؟

اگر تا این لحظه تصور می کردید که هک شدن از طریق تماس تلفنی به این معناست که به محض اینکه تماس را وصل کنید، ویروسی وارد گوشی شما می شود در اشتباهید. هک شدن از طریق یک تماس به این شکل است که هکر اطلاعات مورد نیاز خود را با استفاده از مهندسی اجتماعی و از پشت تلفن از شما می گیرد و به واسطه آنها شما را هک می کند.

هکر ها با ترفند های بسیار مختلفی، از طریق شبکه های اجتماعی، تماس تلفنی یا حتی روش های دیگر، تصمیم می گیرند که شما را هک کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را از شما دریافت کنند. بگذارید با یک مثال، این موضوع را بهتر به شما برسانیم:

کنترل واتساپ ردیاب و کنترل واتساپ دیگران

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای مثال ممکن است شخصی، با شما تماس بگیرد و به شما بگوید که در قرعه کشی یک برنامه معروف مانند خندوانه یا دورهمی، برنده شده اید و مقداری پول برنده شدید، فقط کافیست که شماره 16 رقمی خود را برایشان بگویید. یا شخصی با شما تماس می گیرد و هویت دوست شما را جعل می کند و برای مثال از شما می پرسد که با این شماره در واتساپ و اینستاگرام هم هستید، یا اکانت اینستاگرام خود را برای او بگویید. اگر شما در این شرایط، شماره 16 رقمی کارت اعتباری خود یا نام کاربری خود در شبکه های اجتماعی را به آنها، بدهید؛ خود را در معرض هک شدن قرار داده اید.

در کل هک شدن از طریق تماس تلفنی به این شکل انجام می شود و شما باید در هر لحظه مواظب اطلاعاتی که در تماس های تلفنی خود به آشنا یا غریبه می دهید باشید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک پیامک گوشی هک اس ام اس

هک تماس تلفنی؛ آیا خود تماس هم هک می شود؟

یکی از چیز های ثابتی که در فیلم های پلیسی و جنایی مشاهده کرده ایم این است که شخصیت های فیلم به راحتی و در عرض چند ثانیه، یک تماس تلفنی را هک کرده و به سخنان شما گوش می دهند. اینجا چند نکته وجود دارد که باید برای شما توضیح بدهیم. نکته اول اینکه هک کردن یک تماس تلفنی و شنود کردن آن بدون دسترسی به یکی از تلفن ها، یک کار بسیار مشکل است و برعکس چیزی که در فیلم ها دیده اید، ممکن است یک یا چند ساعت طول بکشد که هیچ تماسی تا این حد طولانی نیست.

نکته دوم و حائز اهمیت دیگر این است که دردسر هک تماس تلفنی انقدر بالاست و انقدر زمان می خواهد که معمولا هکر ها آن را انجام نمی دهند و ترجیح می دهند از راه های دیگری وارد شوند. نکته سوم و پایانی نیز اینکه اگر کمی فکر کنید، دلیل و پاسخی برای سوال «چرا یک هکر باید تماس تلفنی دو ساعته مرا هک کند؟» پیدا نمی کنید. در کل نیازی نیست که خیلی نگران هک شدن توسط یک تماس تلفنی باشید ولی همچنان باید از اطلاعات خود محافظت کنید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف کاملا از راه دور رایگان

چکار کنیم که توسط مکالمه هک نشویم؟

همانطور که می دانید در سال های اخیر حساب افراد بسیار زیادی به این صورت خالی شده یا اکانت های اینستاگرام بسیاری از افراد، هک شده و اطلاعاتشان لو رفته. هکر ها می توانند با دسترسی به شماره 16 رقمی کارت شما، حساب بانکی شما را هک کنند یا با دانستن شماره تلفن، ایمیل و نام کاربری شما در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا تلگرام، اقدام به هک کردن شما بکنند.

البته در سال های اخیر و به لطف روی کار آمدن رمز های دوم یک بار مصرف، امکان هک شدن حساب های بانکی از طریق دانستن شماره 16 رقمی کارت، تقریبا غیر ممکن شده است و امنیت حساب های بانگی به شدت بالا رفته است. اما اشخاصی که شما را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند یا می توانند حساب شما را ببینند، این توانایی را دارند تا با دسترسی به شماره تلفن یا ایمیل شما، اکانت شما در فضای مجازی را هک کنند.

برای جلوگیری از هک شدن توسط این روش، باید مواظب باشید تا اگر شخص ناشناسی با شما تماس گرفت؛ تا زمانی که از هویت شخص مطمئن نشده اید، اطلاعاتی از قبیل شماره های تلفن دیگر خود، ایمیل، Username و نام کاربری خود در سایت ها یا شبکه های مجازی مختلف و هیچ اطلاعاتی مربوط به حساب های بانکی خود را به شخص نگویید.

حتی اگر تا حدی از هویت شخص مطلع هستید هم این کار را نکنید، زیرا امروزه روش برای فریب دادن افراد، از تغییر صدا به صورت دیجیتال یا کار هایی از این قبیل، زیاد است و همچنان در آن لحظه امکان هک شدن شما وجود دارد. پس باید حواستان به همه چیز باشد.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : برنامه ردیابی گوشی از راه دور

هک شدن شماره موبایل؛ با روش ترسناک SS7 بیشتر آشنا شوید!

در بخش های بالاتر درباره هک شدن گوشی یا اکانت های مختلف از طریق تماس های تلفنی و مهندسی اجتماعی شدید. اما در این بخش قصد داریم تا شما را با یکی از خطرناک ترین و ترسناک ترین روش های هک گوشی از طریق تماس تلفنی آشنا کنیم که احتمالا از شنیدن آن تعجب و کمی وحشت کنید. روش SS7 یک روش برای هک کردن از طریق تماس تلفنی است که باعث می شود شخص هکر به تمامی تماس ها، پیامک ها، ایمیل ها و حتی GPS شما نیز دسترسی داشته باشد. در ادامه به طور کامل با این روش آشنا می شویم.

SS7 چیست؟

روش Signaling System Seven یا SS7 یک روش بسیار معروف برای هک افراد است که به هکر اجازه می دهد که به طور کاملا مجازی، تقریبا هر تلفن همراهی را هک کند. در سال 2015، یک تیم امنیتی در آلمان، به لطف یکی از کارشناسان زبده خود به نام کارستن نوهل، این روش را کشف کردند. این روش یک روش برای هک کردن زیرساخت های مخابراتی است و کاربر هایی که به این روش هک می شوند، هیچ نقشی در برقراری امنیت برای خود ندارند.

آسیب پذیری این روش در همان تیم امنیتی آلمانی تست شد و به این روش یک گوشی اندروید و یک گوشی Apple را که از داوطلبانی بود، گرفته و به این روش این گوشی ها را هک کردند. تنها چیزی که برای هک کردن این گوشی ها نیاز بود، شماره تلفن افراد بود. کارستن نوهل نیز بعد از انجام آزمایش های مورد نیاز متوجه شد که زمانی که گوشی را از روش SS7 هک می کنند، هکر به اطلاعاتی همچون تماس های تلفنی، تمامی مخاطبان، پیام های متنی و حتی اطلاعات GPS و محل قرارگیری شخص دست پیدا می کنند.

همانطور که گفتیم این روش یکی از ترسناک ترین روش های هک گوشی از طریق تماس تلفنی است. شما هم ممکن است بعد از خواندن این متن کمی مضطرب یا حتی عصبانی باشید اما یکی از مشکلات این روش هک این است که متاسفانه شما به عنوان یک کاربر هیچ کاری در مقابل این روش نمی توانید انجام دهید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک گوشی بدون نصب برنامه از راه دور رایگان

روش کار SS7

مکانیزم کاری این روش هک و نقص امنیتی نسبتا ساده است. هکر تماس برای تمامی تماس های تلفنی که نیاز دارد بگیرد، به یک دستگاه یا سیستم ضبط صدای آنلاین هدایت یا Route دارد و تماس را به آن هدایت می کند. سپس تماس مورد نظر با کاربر تلفن همراه مورد نظر را مسیریابی مجدد یا Re-Route می کند و به این ترتیب یک جور حمله از نوع Man In The Middle را درست می کند.

روش Man In The Middle یا MITM که در فارسی به روش مرد میانی شناخته شده است، یکی از روش های هک است که در آن شخص در میان دو نفر که در حال مکالمه هستند قرار می گیرد و اطلاعات لازم را به دست می آورد. این روش مثل این است که شما دارید با شخصی حرف می زنید و شخص سومی، ایستاده است و به صحبت های شما گوش می دهد.

مشکل هک شدن از این روش این است که تقریبا نه راهی برای هک شدن به این روش وجود دارد و نه راهی برای مقابله با آن. یکی از نکات دیگری که نوهل؛ کارشناس امنیتی آلمانی به آن پی برد، این بود که بسیاری از سازمان های امنیتی در جهان از این روش استفاده می کردند تا بتوانند افراد مورد نظر خودشان را به این روش هک کنند.

همانطور که گفته شد، این مشکل نیز بیشتر با زیرساخت های ارتباطی کار دارد و به گوشی تلفن مربوط نمی شود. در سال 2015 که این مشکل کشف و مطرح شد، 800 شرکت ارتباطی در سراسر دنیا، به این مشکل دچار بودند و این باگ را داشتند که از این 800 شرکت، لیستی منتشر نشد و مطمئن نیستیم که شرکت های مخابراتی مختلف ایرانی نیز این مشکل را داشته اند یا در این 6 سال این مشکل برطرف شده است یا نه؟

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : برنامه هک اینستاگرام دانلود برنامه هک اینستاگرام فقط امروز رایگان

روش مقابله با SS7

شما هیچ کاری برای مقابله با این روش هک نمی توانید انجام دهید و این بیهوده بودن کار های ما در مقابل این روش هک یکی از ترسناک ترین و ناراحت کننده ترین موضوعات درباره این روش هک است. اما همیشه گفته می شود که پیشگیری بهتر از درمان است. درست است که راه های حدس این روش تقریبا صفر است اما نکته ای که وجود دارد این است که روش برای پیشگیری وجود دارد.

اگر در شغل خود نیازی ندارید تا به شماره های نا آشنا جواب بدهید، یعنی برای مثال دارای کار های آزاد نیستید که اشخاص برای کاری با شما تماس بگیرند، می توانید پاسخ شماره های ناشناس را ندهید. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که به هیچ وجه شماره تلفن خود را برای همه به اشتراک نگذارید.

سوالات متدوال

  • آیا هک گوشی از طریق تماس تلفنی ممکن است؟ بله؛ با برخی از روش های مهندسی اجتماعی امکان هک از طریق تماس تلفنی وجود دارد.
  • مهندسی اجتماعی چیست؟ وقتی هکر تلاش می کند با نزدیک شدن به شخصی، اطلاعات لازم را از او بگیرد و او را هک کند، مهندسی اجتماعی انجام داده است که به آن هنر فریب نیز می گویند.
  • چطور از طریق تماس تلفنی هک نشویم؟ شما باید همیشه مواظب اطلاعاتی که در اختیار افراد، حتی نزدیکان خود قرار می دهید، باشید.
  • اگر از طریق تماس هک شدیم، چه کار کنیم؟ اگر این اتفاق افتاد شما باید تلاش کنید تا آنرا مهار کنید و می توانید این موضوع را کامل تر داخل مقاله مطالعه کنید.
  • روش SS7 چیست؟ روش SS7 یکی از خطرناک ترین روش های هک از طریق شماره تلفن است که می توانید در این مقاله به طور کامل با آن آشنا شوید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک واتساپ دیدن متن پیام واتساپ دیگران تضمینی و رایگان

آیا هک تلفن همراه امکان پذیر است ؟

اگر هنوز این سوال برای شما وجود دارد که آیا هک تلفن های هوشمند،

امکان پذیر است یا خیر، باید بگوییم پاسخ مثبت است.

امروزه با پیشرفت فناوری و آمدن نرم افزار هک گوشی به بازار این کار به امری ساده تبدیل شده،

که هرکسی حتی با نداشتن دانش برنامه نویسی

و دانلود برنامه هک گوشیمی تواند این کار را به راحتی انجام دهد.

متاسفانه عده ای با نصب برنامه هایی برای هک گوشی

دست به نقض آشکار حریم خصوصی دیگران می زنند،

که چنین کاری از نظر ما پسندیده نیست اما دانلود برنامه هک گوشی،

برای نظارت بر فرزندان را به شدت به والدین توصیه می کنیم،

زیرا که تصویر کاملی از هرآنچه که فرزند شما در ذهن دارد

و به سوی آن حرکت می کند را به شما می دهد.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : ردیاب واتساپ دیدن پیام سایر شماره های واتساپ و رفع بلاکی واتساپ

 برنامه هک گوشی چیست ؟

برنامه ای که قرار است یک گوشی موبایل (اندروید یا آیفون) را هک کند

باید بتواند دسترسی شما را به عنوان هکر،

به بخش های مختلف این دستگاه باز کند.

سطح دسترسی که به گوشی موبایل فرد دیگری ایجاد شود،

بستگی به سطح دانش شما و یا نرم افزاری که از آن

برای هک گوشی استفاده می کنید خواهد داشت.

به طورمثال شاید شما یک شخص مبتدی در زمینه هک

و نفوذ باشید و هیچ دانشی در این زمینه نداشته باشید؛

در این صورت با داشتن یک ابزار یا دانلود برنامه هک گوشی قدرتمند

می توانید به راحتی به گوشی دیگران نفوذ کنید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : مکانیاب و ردیاب با دیدن تماس و پیام تصویری

چطور امکان هک گوشی از طریق شماره تلفن وجود دارد ؟

این آسیب پذیری بر روی تلفن گوشی همراه شما نیست

و در واقع در زیرساختارهای مخابراتی و تلفنی وجود دارد ،

نصب کردن یا جلوگیری از نصب هرگونه نرم افزار بر روی گوشی ،

نمی تواند در روند کاری این آسیب پذیری مشکلی ایجاد کند،

در واقع این شبکه Mobile است که هک می شود نه گوشی تلفن همراه شما،

قطعا شما با شنیدن این موضوع هم وحشت زده می شوید و هم خشمگین ،

چراکه بدون اینکه بدانید ممکن است از تلفن همراه شما جاسوسی شده باشد.

وهل کارشناس زبده آلمانی در یکی از سخنرانی هایش اعلام کردکه با این روش،

تقریبا همه تلفن های همراه را می توان هک کرد ،

فارق از اینکه شما از چه برندی استفاده می کنید.

هکر می تواند با استفاده از این روش حسابهای بانکی شما ،

تمام اطلاعات گوشی شما . موقعیت مکانی شما . حسابهای ایمیلی و .. شما را هک کند،

زیرا اکثر مکانیزم های امنیتی Two Factor Authentication،

یا احراز هویت دو منظوره از تلفن همراه برای اینکار استفاده می کنند.

آیا والدین می توانند از طریق شماره تلفن موبایل فرزندان خود را کنترل نمایند؟

چگونه می توان هک شماره تلفن یک شخص را انجام داد؟

هک شماره یا هک گوشی با شماره تلفن از عباراتی هستند که معمولا زیاد آنها را می شنویم و عده ای را نیز دیده ایم که به دنبال کشف روشی برای هک شماره موبایل دیگران هستند.

اما احتمالا بسیاری از آنها و یا حتی شما با مفهوم دقیق هک و هک گوشی آشنا نیستید و تنها یک عبارت را بارها و بارها شنیده و یا تکرار نموده اید.

در این نوشته قصد داریم به طور کامل به بررسی معنی عبارت هک گوشی بپردازیم و در ادامه ببینیم که چگونه می شود هک شماره و یا هک گوشی با شماره را انجام داد.

مفهموم هک و هک گوشی به عقیده برخی از کارشناسان، پدیده هک یا نفوذ غیر مجاز از پیش از ظهور کامپیوتر ها وجود داشته و تنها مربوط به سیستم های هوشمند نمی باشد،

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : برنامه هک گوشی از راه دور امروز رایگان شد

این کارشناسان هر نوع دسترسی بدون اجازه به اطلاعات خصوصی و طبقه بندی شده را هم ردیف با هک می دانند. به هر حال بعد از ظهور اولین کامپیوترها هک نیز شکل تازه ای به خود گرفته است. همچنین لغت هک از یک کلمه قدیمی آلمانی گرفته شده است که به خرد کردن اشاره دارد. (یک سرفه کوتاه و تیز هک نامیده می شود.) تاریخچه ی کلمه ی هک و تبدیل آن به معنی امروزی طولانی است و در این مقاله نمی گنجد. حال هر چه که بوده  امروزه هک را به معنی نفوذ یک فرد به سیستم رایانه ای بدون اجازه دسترسی به آن، می شناسند.

هکر نیز به کسی گفته می شود که می تواند به سیستم شما نفوذ کرده و چنین عملی را بدون این که شما خبردار شوید، انجام دهد. این واژهٔ هک فقط مخصوص به رایانه نمی‌باشد و توسط افرادی که تخصص‌های فراوانی در زمینه‌هایی از قبیل موسیقی، نقاشی و… نیز به کار می‌رود که به معنی دگرگونی‌های هوشمندانه و خلاقانه فرد در آن زمینه می‌باشد.

درباره ی هک گوشی موبایل نیز بحث ها و گفت و گوهای زیادی وجود دارد ،

اما به طور خلاصه می توان نفوذ و دسترسی غیرمجاز به تمام اطلاعات یک تلفن بدون متوجه شدن صاحب آن را هک گوشی نامید. چطور می توان هک گوشی از راه دور را انجام داد؟

راه های بسیاری برای کنترل گوشی از راه دور ارائه شده است . اما راحت ترین و ساده ترین راه برای هک کردن گوشی فرد مورد نظر شما، دسترسی به گوشی آن شخص و نصب برنامه هک روی آن گوشی خواهد بود.

بخاطر پیچیدگی کم این روش و نیاز نداشتن به یادگیری دانش برنامه نویسی، میگوییم ساده ترین راه حل برای کنترل گوشی بدون اجازه افراد می باشد.

اما اگر بخواهیم بدون دسترسی به گوشی فرزند و یا اعضای خانواده یا اشخاص دیگری ، اقدام به نفوذ به تلفن همراه آنها کنیم، باید بگوییم که این کار به دانش شما در زمینه برنامه نویسی و حتی در زمینه نصب برنامه هک شماره بستگی دارد.

«اطلاعیه ی مهم»
با درود و احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند: فعالیت تیم کارشناسان و متخصصین، صرفاً در جهت آموزش و اطلاع رسانی در خصوص اقدامات پیشگیرانه به منظور افزایش سطح آگاهی و امنیت کاربران شبکه های اجتماعی و جلوگیری از دستیابی غیر مجاز به داده های شما در سیستم های رایانه ای ( هک شدن ) می باشد و این مجموعه هیچ گونه خدماتی در راستای درخواست هک، مسوولیت و پیامدهای ناشی از آن را تحت هیچ عنوان و به هیچ شرطی نمی پذیرد. امیدواریم مطالعه ی مستمر موضوعات آموزشی ما و دنبال کردن آنها ضمن سودمند بودن، راهی مطمئن و قابل اعتماد برای ارتقای امنیت و افزایش درصد ضریب جلوگیری و نفوذ به حوزه های شخصی و خصوصی شما باشد.
آسودگی خاطر شما در استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به محافظت از داده هایی که در فضای مجازی به اشتراک می گذارید هدف و آرمان ماست.
با تجدید احترام

--------------------------------------

هک شماره از راه دور بدون دسترسی برنامه رایگان نامحدود،برنامه هک شماره،برنامه هک،هک شماره،هک شماره از راه دور،هک شماره بدون دسترسی،هک شماره از راه دور،هک،هک موبایل

 

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :