برنامه هک اینستاگرام دیدن عکس ها از صفر تا صد رایگان

استفاده از برنامه مستلزم خواندن کامل توضیحات و لینک های این صفحه هست لینک برنامه های معرفی شده در پایین صفحه میباشد

 

هک اینستاگرام با کالی:

اینستاگرام یکی از بزرگترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که در حال حاضر تقریبا همه ما از آن استفاده می کنیم با عکس ها و فیلم های محبوب و دوست داشتنی خود را پست کنید، پیج های مختلف را فالو کنید و محتوا های مختلف مورد علاقه خود را دنبال کنید. اینستاگرام از دسته محبوب ترین برنامه ها و اپلیکیشن های مختلف هستند که افراد بسیاری زیادی در آن اکانت دارند و به استفاده از آن مشغولند و یکی از ترس های همه افراد، هک شدن در این شبکه مجازی است. روش های بسیار زیادی برای هک کردن اینستاگرام وجود دارد اما یکی از بهترین این روش ها، استفاده از کالی لینوکس برای هک اینستاگرام دیگران است. کالی لینوکس یکی از بهترین سیستم های عامل ها برای هک کردن است و از آن در مسائل امنیتی به مقدار زیادی استفاده می شود. در ادامه این مقاله  قصد داریم تا شما را به طور کامل با هک اینستاگرام با کالی لینوکس آشنا کنیم.

کنترل گوشی مکانیابی شماره موبایل ردیابی موبایل و دیدن پیامک

​​

اگر میخواید برنامه مکانیاب شماره موبایل با ردیابی متن پیام رو دانلود کنید روی متن یا تصویر بالا کلیک کنید

عملا با این کار شما جلوی هک شدن خود را کامل میگیرید

هک اینستاگرام؛ کابوس همه کاربران اینستا افراد در شبکه های اجتماعی به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول دسته ای هستند که خیالشان بیش از اندازه راحت است و اصلا به امنیت خود در شبکه های اجتماعی اهمیت نمی دهند و دسته دوم نیز افراد هستند که به شدت می ترسند و با اینکه همه اصول را نیز رعایت می کنند، باز هم میترسند که در دنیای مجازی هک شوند. برای دسته اول باید گفت که درست است که هک شدن در دنیای مجازی ممکن است خیلی به شما آسیب وارد نکند اما باید بدانید که نباید به این اندازه به امنیت اکانت های اینستاگرام اعتماد داشته باشید و باید هر از گاهی، برخی نکات را رعایت کنید. به دسته دوم نیز باید گفت که وقتی که روش های هک اینستاگرام را بلد باشید و از راهکار های افزایش امنیت نیز استفاده کنید و مراقب باشید، دیگر لازم نیست برای هک شدن خود را نگران کنید. در کل هک اینستاگرام یک موضوع کاملا واقعی است و هکر های زیادی موفق می شوند که اکانت های افراد را هک کنند و از آنها استفاده کنند. پس باید چندین نکته را بدانید. هکر ها با هک کردن اینستاگرام به چه اطلاعاتی دست پیدا می کنند؟ روش های هک اینستاگرام چیست؟ و راهکار های افزایش امنیت اینستاگرام کدامند؟ شما میتوانید با دانستن جواب این سه سوال، به اینکه دیگر در اینستاگرام هک نمی شوید اطمینان داشته باشید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هکر گوشی برنامه هک گوشی هک گالری و پیامها

کالی لیونکس چیست؟

لینوکس یکی از سیستم عامل هایی است که برای دستگاه های کامپیوتری نوشته شده و است و یکی از بهترین سیستم عامل های متن باز در جهان است. به این معنی که هر کسی که دانش برنامه نویسی دارد، می تواند آن را با علاقه خود تغییر دهد و لینوکس خود را درست کند. کالی لینوکس یکی از مشهور ترین نسخه های لینوکس است که در دسترس عموم قرار دارد و همه می توانند از آن استفاده کنند. این سیستم عامل مخصوص برای کار های امنیتی مختلف نوشته شده است.

کالی لینوکس را می توان به جرئت بهترین سیستم عامل مخصوص هک دانست.

روش های هک اینستاگرام

پسور کرکینگ:

یکی از روش های ساده که همیشه به ذهن هکر های مختلف نیز می رسد، این است که پسورد قربانی را از طریق دستگاه ها و برنامه های متخلف کرک کنند یا بشکنند.

کی لاگر:

کی لاگر ها نوعی بد افزار هستند که شما می توانید روی گوشی و سیستم دوستان خود نصب کنید و به این برنامه ها تک تک کلید های روی کیبورد را ضبط کرده و برای شما می فرستند و شما از اینطریق می توانید پسورد اینستاگرام دوستانتان را استخراج کنید.

سرقت کوکی های مرورگر:

مرورگر های مختلف کوکی دارند که وظیفه ذخیره اطلاعات شما مثل username، password یا اطلاعات دیگر شما را دارند. اگر هکر بتواند به کوکی ها دست پیدا کند، به رمز های اینستاگرام نیز می تواند دسترسی پیدا کند.

فیشینگ:

فیشینگ یکی از روش های مهندسی اجتماعی در هک اینستاگرام است که هکر صفحه ورود جعلی درست می کند و اگر شما اطلاعات خود را در آن وارد کنید، میدر واقع پسورد خود را مستقیما به هکر خود داده اید. هک اینستاگرام با کالی لینوکس ترموکس یکی از بهترین پسورد کرکر ها در دنیاست که در سیستم عامل های لینوکس کار می کند و برای هک اینستاگرام با کالی باید از این برنامه استفاده کنید. یکی از مشکلات اینستاگرام این است که من یک ربات نیستم را در سایت خود ندارد و هکر ها می توانند به راحتی از طریق ابزار قدرتمند، پسورد های مختلف را کرک کنند.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک تلگرام از راه دور هک تلگرام بدون کد

هک آنلاین پسورد اینستاگرام؛ روشی ساده برای هک رمز اینستا هک آنلاین پسورد اینستاگرام:

اینستاگرام یکی از بهترین و معروف ترین شبکه های اجتماعی است که امروزه افراد بسیار زیادی از آن استفاده می کنند و در آن چندین اکانت برای خودمان داریم و از آن برای کار های مختلف استفاده می کنیم.

اینستاگرام برای برخی از ما وسیله سرگرمی، برای برخی دیگر وسیله تبلیغ کسب و کار و برای برخی دیگر منبع اصلی درآمد است. اما در کل، اینستاگرام، یکی از شبکه های اجتماعی معروف است و هر شبکه اجتماعی معروفی نیز در خطر هک شدن توسط هکر های مختلف را دارد. اکانت هر کدام از ما ممکن است در اینستاگرام هک شود و شما باید روش های مختلف هک کردن اکانت اینستا را بلد باشید تا بتوانید جلوی هک شدن خود در این دنیای بزرگ را بگیرید.

یکی از روش های هک اینستاگرام که درباره آن زیاد حرف زده می شود، روش هک آنلاین پسورد اینستاگرام است که افراد زیادی دوست دارند برای کار های مختلفی از آن استفاده کنند. در ادامه این مقاله ، قصد داریم تا شما را با این سرویس های مختلف و اینکه آیا می توانند اکانت اینستاگرام را هک کنند آشنا کنیم.

هک آنلاین پسورد اینستاگرام

ممکن است که تا به حال نام سرویس ها و برنامه هایی مانند Instahack یا Instaleak را شنیده باشید. برنامه ها یا سایت هایی که Username اینستاگرام مورد نظرتان را در آن وارد می کنید، کمی منتظر می مانید، تایید می کنید که واقعا یک ربات نیستید و بوم!! اکانت اینستاگرام مورد نظر شما هک می شود! آیا واقعا این اتفاق کمی برای شما پیچیده نیست؟ خب اگر میشد انقد راحت اکانت های اینستاگرام را هک کرد که دیگر اینستاگرامی وجود نداشت. افراد خیل راحت از طریق این وب سایت ها همدیگر را هم می کردند و پسورد های همدیگر را پیدا کرده و به اکانت یک دیگر نفوذ می کردند. دنیای اینستاگرام به یک قبرستان خالی تبدیل میشد. اشتباه نکنید دوستان من این سایت ها فقط برای سرگرمی و نشان دادن چندین جلوه ویژه به شما هستند و فقط وقت شما را می گیرند و به واسطه کلیک هایی که می گیرند، تبلیغ های خود را انجام میدهند. مهم نیست که برای بازیابی پسورد فراموش شده خود این کار را کردید یا واقعا قصد داشتید شخصی را هک کنید. این سرویس ها ابزار مناسبی برای انجام دادن این کار نیستند. در ادامه روش های بازیابی پسورد اینستاگرام و روش های اصلی هک کردن اینستا که باید آنها را بشناسید و مراقبشان باشید را توضیح می دهیم.

کنترل واتساپ ردیاب و کنترل واتساپ دیگران

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

بازیابی پسورد اینستاگرام

اگر پسورد خود یادتان نمی آید می خواهید وارد اکانت خود شوید، چرا باید با روش های هک آنلاین پسورد اینستاگرام خودتان را خسته کنید وقتی می توانید خیلی راحت و از طریق گزینه Forgot Password برای بازیابی پسورد خود اقدام کنید. شما فقط کافی است با انتخاب گزینه “پسورد خود را فراموش کرده ام” و ورود به بخش بازیابی رمز عبور، خیلی راحت یکی از راه های ایمیل یا شماره موبایل را انتخاب کرده و پسورد خود را بازیابی کنید. شما در هنگام ثبت نام در اینستاگرام و ساختن اکانت باید یا با یک ایمیل خاص و یا با یک شماره تلفن خاص که تا به حال استفاده نشده است، برای خود یه اکانت بسازید. در زمانی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید باید یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و کدی که برایتان ایمیل یا اس ام اس می شود را در Textbox بنویسید و رمز خود را بازیابی کنید.

روش های هک کردن اینستاگرام

هک اینستاگرام یکی از پر جستجو ترین عبارت های جهان است که مخصوصا در کشور ما روزانه بار ها و بار ها توسط افراد مختلف سرچ می شود. روش های مختلفی برای هک اینستا وجود دارند و هر هکری نیز می تواند با خلاقیت و دانش برنامه نویسی خودش، راهی برای هک کردن اینستا پیدا کند. در ادامه قصد داریم تا شما را با چند روش اصلی هک اینستاگرام آشنا کنیم که همه این روش ها در مقاله «هک اینستاگرام 2021» معرفی شده اند و شما میتوانید آنها را به صورت کامل ترین مطالعه کنید.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک پیامک گوشی هک اس ام اس

1: پسورد کرکینگ

: گفته شد که سرویس هایی که پسورد اینستا شما را خیلی راحت هک کنند وجود ندارند. اما برنامه های پیچیده ای وجود دارند که باید در بستر های خاصی آنها را نصب کنید و از آنها استفاده کنید تا بتوانید پسورد اشخاص مختلف را هک کنید. به این برنامه ها پسورد کرکر می گویند. درباره پسورد کرکر ها دو نکته مهم وجود دارد. نکته اول اینکه پسورد کرکر ها فقط می توانند رمز های ساده و قابل هک شدن را هک کنند و نکته دوم این است که این پروسه ممکن است ساعت ها طول بکشد. پس با گذاشتن یک پسورد پیچیده برای اکانت خود می توانید خود را از هک شدن به وسیله پسورد کرکر ها در امان نگه دارید.

2: سرقت کوکی:

آیا کوکی های مرورگر خود را می شناسید؟ می دانید کوکی سایت های مختلف چیست؟ هر سایت یک کوکی دارد که اطلاعات مورد نیاز شما که ممکن است بعدا کارشان داشته باشید را مثل یوزرنیم و پسورد را در خود نگه می دارند. اصلا به واسطه کوکی های مرورگر شماست که اگر یک بار وارد سایتی شوید و از آن لاگ اوت نکنید، در داخل اکانت می مانید. هکر ها می توانند با دسترسی به کوکی های مرورگر شما در کامپیوتر و گوشی به پسورد شما دسترسی پیدا کنند.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف کاملا از راه دور رایگان

3: کیلاگر ها: Key logger

نوعی برنامه مخرب و بد افزار است که تمامی کلید هایی که روی کیبورد فشرده می شود را در قالب یک فایل Log برای هکری که آن را در اختیار دارد میفرستد. اگر یک کیلاگر در سیستم یا گوشی شما نصب باشد و شما پسورد های مختلف خود را با آن تایپ کنید، این پسورد ها به دست هکر می افتد و می تواند به راحتی شما را در اینستاگرام هک کند. برای مقابله با کیلاگر ها باید یک آنتی ویروس خوب داشته باشید و برنامه های خود را به صورت دوره ای چک کنید.

4: حملات فیشینگ:

فیشینگ یکی از شاخه های فرعی مهندسی اجتماعی است که در آن فرد یک صفحه ورود تقلبی به اینستاگرام درست می کند و شما نیز به اشتباه Username و Password خود را وارد آن می کنید و به جای اینکه وارد اکانت شوید، اطلاعات خود را دستی دستی به هکر تقدیم کرده اید. البته ممکن است این صفحه ورود، یک صفحه دیگر با قابلیتی دیگر باشد. شما میتوانید به طور کامل با این روش در مقاله «هک اینستاگرام با صفحه جعلی» آشنا شوید.

5: هک کردن سرور اینستاگرام:

بیان کردن این روش بیشتر یک شوخی بی مزه است که فقط باید به آن خندید. درست است اگر شخصی بتواند سرور اینستاگرام را هک کند، توانایی دسترسی به تمامی اکانت های مختلف را خواهد داشت، اما هک کردن سرور اینستاگرام بیشتر شبیه به یک شوخی زشت است. شرکت فیسبوک سرور اینستاگرام را به حدی ایمن کرده است که هیچ کس توانایی هک کردن آن را ندارد و خیالتان می تواند از این موضوع راحت باشد. اگر هم دوست دارید که امنیت اکانت اینستاگرام خود را بالا ببرید، می توانید از طریق راهکار های مختلف و بالا بردن سواد رسانه خود، این کار را انجام دهید. 17 راهکار مخصوص برای انجام این کار در مقاله «افزایش امنیت اینستاگرام» نوشته شده که می توانید به آن مراجعه کنید و با خواندن آن این نکات مهم را یاد بگیرید. در این مقاله در مجله امنیت شبکه های اجتماعی تلاش داشتیم تا شما را با 5 روش اصلی هک آشنا کنیم و دروغ و تقلبی بودن روش هک آنلاین پسورد اینستاگرام را نیز برایتان روشن کنیم. امیدواریم که این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد.

پیگیری هک اینستاگرام؛

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک گوشی بدون نصب برنامه از راه دور رایگان

اگر در اینستا هک شدیم چکار کنیم؟

پیگیری هک اینستاگرام: اینستاگرام امروزه یکی از مهم ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که همه ما در آن یک یا دو اکانت برای خود داریم. در اینستاگرام ما عکس و فیلم های مورد علاقه خودمان را به اشتراک می گذاریم، عکس ها و فیلم های دوستان و آشنایان خود در اینستاگرام را می بینیم، محتوا های مختلف سرگرمی، آموزشی، جالب یا علمی پیج های مختلف را نیز می توانیم دنبال کنیم و از آن لذت ببریم. اینستاگرام همچنین در چند سال اخیر به یک منبع درآمد برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. بسیاری از افراد کسب و کار های خود را در اینستاگرام به نمایش می گذارند و با تبلیغ کار خود در اینستاگرام برای خود مشتری جذب می کنند و برخی دیگر به واسطه فالوور های زیادشان در اینستا، مشغول انجام دادن تبلیغات مختلف می باشند. اما یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از افراد رخ داده است و ممکن است برای شما نیز رخ بدهد این است که اکانت اینستاگرام شما به دلایل مختلف هک شود. از این طریق فرد هکر می تواند به فعالیت های شما در دنیای مجازی نظارت و کنترل داشته باشد یا بدتر قصد تخریب شما یا کار شما را داشته باشند. هک اینستاگرام یکی از ترس های همه افراد در اینستاگرام است و بسیاری نگران این موضوع می باشند.

اما اگر در اینستاگرام هک شدیم باید چکار کنیم؟

چقدر می تواند این موضوع برای ما خطرناک باشد؟ آیا روشی برای پیگیری هک اینستاگرام وجود دارد؟ در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، قصد داریم تا شما را به طور کامل با این موضوع و روش و نکات مختلف برای پیگیری هک اینستاگرام، آشنا کنیم. هک اینستاگرام؛ چطور اینستاگرام هک می شود؟ اینستاگرام نیز مانند بسیاری از شبکه برنامه های دیگر یک شبکه اجتماعی است و همانطور که همه می دانید، هیچ سیستمی در دنیا غیر قابل هک نیست! سرور اینستاگرام از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و نفوذ به آن از کار هایی است که شاید احتمال وقوع آن 0.1% باشد. اما هک اینستاگرام وجود دارد و شما باید مراقب آن باشید. چون در هک اینستاگرام این اکانت شماست که هک می شود نه سرور اینستاگرام و در واقع این کلاینت هکینگ می باشد. یعنی نفوذ به اکانت شما، از طرف اکانتتان نه از طرف سرور اینستا. هک شدن اینستاگرام یکی از موضوعاتی است که شما باید حتما مواظب آن باشید. روش های مختلفی برای هک کردن اینستاگرام یک شخص وجود دارد که می توانید در مقاله «هک اینستاگرام 2021» برخی از مشهور ترین آنها را بشناسید. ولی نکته مهم این است که شما باید برای افزایش امنیت اینستاگرام خود تلاش کنید و امنیت اکانت خود را بالا ببرید. برای دانستن روش های این کار و امن تر کردن اکانتتان نیز می توانید به مقاله «افزایش امنیت اینستاگرام» مراجعه فرمایید.

-------------------------------------------

هک اینستاگرام،برنامه هک اینستاگرام،روش هک اینستاگرام،دانلود برنامه هک اینستاگرام

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :