برنامه هک واتساپ راحت با شماره

استفاده از برنامه مستلزم خواندن کامل توضیحات و لینک های این صفحه هست لینک برنامه های معرفی شده در پایین صفحه میباشد

امنیت واتساپ چقدر است؟ اصلا آیا واتساپ امن است؟

واتساپ علاوه بر رمزگذاری بر روی پیام ها، تنظیمات دیگری را در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. برای مثال شما می توانید وضعیت نمایش پروفایل خودتان برای دیگران را تنظیم نمایید. این موضوع هم مربوط به حریم خصوصی می‌شود اما قطعا آن چیزی نیست که ما دنبال آن می‌گردیم.

باید به خاطر داشته باشید که همه کارهایی که در واتساپ انجام می‌دهید، کاملا خصوصی هم نیست. البته شاید نتوان اسم آن را نقض حریم خصوصی دانست. اما واتساپ اطلاعاتی درباره نحوه استفاده شما از این پیام رسان را با شرکت مادر خود یعنی فیسبوک در اشتراک می گذارد. البته همانطور که گفتم این موضوع تا حدی می‌تواند طبیعی باشد.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : ربات هک واتساپ با شماره رایگان

با خواندن خط مشی رازداری واتساپ می‌توانید اطلاعاتی درباره حفظ حریم خصوصی خودتان در واتساپ را کسب نمایید. اگر چه واتساپ از روش رمز گذاری end-to-end استفاده می‌کند، اما این تمام ماجرا نیست. در واقع نمی‌توان ادعا کرد یک برنامه صددرصد امن است. اما قطعا این روش رمز گذاری می‌تواند ارتباطات شما را امن تر کند.

برخی ادعا کرده اند که در حال حاضر 60000 گروه واتساپی بر روی اینترنت موجود هستند و افراد می‌توانند به راحتی وارد آنها شوند. البته همانطور که گفتم خیلی از این گروه ها سریعا از دسترس خارج شدند ولی همچنان هم برخی از آنها در دسترس هستند.

در واقع امکان دسترسی به اطلاعات این گروه ها وجود دارد. امکان دسترسی به پیام ها، تصاویر و فیلم ها و دیگر فایل ها وجود دارد. بدتر از آن می‌توان شماره تلفن همه اعضای یک گروه را مشاهده کرد. قطعا لو رفتن اطلاعات خصوصی افراد در فضای مجازی می‌تواند برای آنها خطر آفرین باشند.

کنترل واتساپ ردیاب و کنترل واتساپ دیگران

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

ین شایعات و سیاست های جدید واتساپ دست به دست هم داده اند تا به واتساپ بیشتر و بیشتر مشکوک شویم. در سال 2019 عده ای از هکر متوجه شدند که می‌توان از طریق برقراری تماس صوتی با مخاطبین، بدافزار ها را وارد گوشی آنها کرد. واتساپ به سرعت این مشکل را برطرف کرد. اما هکر ها دائما در حال تلاش هستند تا نقاط ضعف یک اپلیکیشن را پیدا کنند. طبق قوانین واتساپ باید بدانید که این پیام رسان می‌تواند فعالیت ها و تعاملات شما با دیگر افراد را ذخیره کند و حتی می‌تواند آنها را در اختیار پلیس قرار دهد. 

همانطور که گفتم هیچ برنامه ای به طور کامل امن نیست، بنابراین خود شما هم باید تلاش کنید تا امنیت و حریم خصوصی خودتان را حفظ نمایید. تا می‌توانید از اپلیکیشن های به روز استفاده کنید و از ارسال پیام ها مخاطره آمیز خودداری نمایید. چنانچه از طرف فرد غریبه ای پیام ها مشکوک دریافت کردید، به آن توجه نکنید و سریعا فرد را مسدود کنید. هکر ها می‌توانند از طریق لینک هایی که برای شما ارسال می‌کنند، به تلفن همراه شما نفوذ کنند.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : برنامه هک گوشی از راه دور هک گالری

مکالمات ما در واتساپ تا چه مدت ذخیره می‌شوند؟

برای حفظ حریم خصوصی، واتساپ پیام های شما را  در سرور های خود ذخیره نمی‌کند. بلکه پیام های شما فقط در دستگاه خودتان ذخیره می‌شوند. علاوه بر این، اگر پیامی بعد از گذشت 30 روز هنوز تحویل داده نشده باشد، واتساپ آن را حذف خواهد کرد. اما چنانچه پیام تحویل داده شده باشد، تا وقتی خودتان آن را حذف نکنید، پیام ذخیره خواهد ماند.

برای حذف کردن پیام ها می‌توانید انگشت خودتان را بر روی پیام مد نظر بگذارید و آن را نگه دارید. سپس نماد مربوط به پاک کردن را فشار دهید. چنانچه می‌خواهید پیام برای مخاطب شما هم پاک شود باید گزینه Delete for everyone را انتخاب نمایید. اما اگر می‌خواهید پیام فقط برای شما حذف شود، گزینه Delete for Me را انتخاب نمایید. 

سیاست جدید واتساپ چیست؟ اخیرا شاید شنیده باشید که واتساپ سیاست جدیدی برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود در نظر گرفته است. به زودی به کاربران واتساپ پیغامی نشان داده خواهد شد مبنی بر اینکه واتساپ قصد دارد برخی اطلاعات شما را با شرکت مادر خود یعنی فیسبوک به اشتراک بگذارد. این اطلاعات شامل برخی از اطلاعات خصوصی شما از جمله شماره تلفن همراه شما است. در این پیغام از شما در خواست می‌شود که شرایط جدید را بپذیرید، در غیر این صورت دیگر نمی‌توانید از واتساپ استفاده نمایید. در واقع  واتساپ می خواهد شما را مجبور به پذیرش این سیاست کند. البته مدیران مربوط به واتساپ گفته اند که جای هیچ نگرانی ای نیست و حتی این موضوع برای بهتر کردن امنیت و حریم خصوصی افراد است. اطلاعاتی از جمله منطقه زمانی، IP، زبان، شبکه تلفن همراه، اطلاعاتی درباره سیمکارت، قدرت سیگنال و اطلاعات مربوط به عملکرد دستگاه شما در دسترس فیسبوک قرار خواهد گرفت. یکی از انتقاد هایی که همواره به واتساپ وارد بوده نمایش دادن شماره تلفن همراه است. خیلی از پیام رسان های امروزی فقط در مرحله ثبت نام از شما تلفن همراه می‌خواهند و در ادامه کار به هیچ وجه شماره تلفن همراه شما را به نمایش نمی‌گذارند. اما واتساپ برای همه افراد شماره تلفن همراه شما را به نمایش می‌گذارد. شاید فکر کنید نمایش دادن شماره تلفن همراه شما چندان هم خطرناک نیست. اما همین موضوع می‌تواند باعث مزاحمت های تلفنی یا هر موضوع دیگری که خلاف حریم خصوصی است، شود.

انتقاد ها از سیاست جدید واتساپ به حدی شدت گرفت که ایلان ماسک، کارآفرین مشهور به مردم گفت که به جای واتساپ از پیام رسان سیگنال استفاده کنند. فقط با انتشار همین خبر، عده زیادی از کاربران به سمت پیام رسان سیگنال و دیگر پیام رسان ها رفتند.

جان کوم بنیانگذار واتساپ، در سال 2018 به دلیل سیاست کسب درآمد از اطلاعات خصوصی کاربران، از سمت خود استعفا کرد. در واقع واتساپ می‌تواند از اطلاعات خصوصی کاربران خود کسب درآمد کند. برای مثال در مناطقی از دنیا، فیسبوک با داشتن اطلاعات خصوصی شما می‌تواند تبلیغاتی مرتبط به شما را برایتان به نمایش بگذارد. 

 

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک واتساپ سرک کشیدن در واتساپ کاربران

 

آیا پیام رسان سیگنال واقعا امن است؟

در حال حاضر در کشور های اروپایی، کاربران زیادی از واتساپ به سمت سیگنال یا پیام رسان های دیگر رفته اند. اما آیا امن تر بودن سیگنال واقعیت دارد؟ سیگنال دارای روش های امنیتی به روز تری است. در سیگنال می‌توانید پیام ها مدت دار را ارسال کنید. می‌توانید چت های خودتان را خصوصی تر نمایید. برای مثال سیگنال برای جلوگیری از لو رفتن اطلاعات خصوصی شما، کیبورد شما را ناشناس می‌کند. 

ناشناس کردن کیبورد به این منظور است که کسی نتواند حروفی را که شما تایپ کرده اید را بخواند! علاوه بر این همانطور که می‌دانید برای استفاده از واتساپ در ویندوز باید حتما گوشی شما نیز به اینترنت متصل باشد! اما در سیگنال اینگونه نیست. همین موضوع هم باعث استقبال خیلی از مردم از سیگنال شده است.

هیچ پیام رسانی را نمی‌توان کاملا امن دانست، اما سیگنال حداقل موارد بهتری برای حفظ حریم خصوصی دارد که واتساپ ندارد. اما مهم ترین عامل شک مردم به واتساپ عدم اعتماد آنها به فیسبوک است.

فیسبوک از همان ابتدا دارای رفتار های مشکوکی بوده است. برای مثال می‌توان به ماجرا فروش اطلاعات کاربران به سازندگان تلفن همراه اشاره کرد. در کل سابقه فیسبوک در حفظ حریم خصوصی تقریبا وحشتناک است! در سال 2017 برایان اکتون، توسعه دهنده واتساپ علاوه بر انتقاد از سیاست های فیسبوک از این شرکت جدا شد و شروع به توسعه سیگنال کرد.

در واقع توسعه دهنده واتساپ همان توسعه دهنده سیگنال است! با این تفاوت که واتساپ را به فیسبوک فروخته است ولی سیگنال پیام رسان مستقلی است. در اتحادیه اروپا نیز شکایاتی علیه فیسبوک انجام شده است. این شکایات ادعا می‌کنند که فیسبوک اطلاعات خصوصی کاربران خود را به دیگران می‌فروشد! 

فیسبوک اما این موضوع را رد کرد، اما احتمالا عدم حفظ حریم خصوصی کاربران در فیسبوک مطلب صحیحی باشد! علاوه بر این فیسبوک قصد دارد اینستاگرام را نیز با فیسبوک ادغام نماید. باید ببینیم آیا برای اینستاگرام هم اتفاقی مشابه واتساپ خواهد افتاد یا نه! 

 

واتساپ یک برنامه پیام رسانی چند پلتفرمی است که راه ارتباطی را متحول کرده است. به شما امکان می دهد پیام ها، عکس ها و بسیاری از فایل های رسانه ای دیگر را فورا ارسال کنید. شکی نیست که بسیاری از کاربران اندروید و کاربران iOS از این برنامه استفاده می کنند. با استفاده از این برنامه، پیام ها و رسانه ها را به راحتی دریافت و ارسال می کنید. در این مطلب، ما راهی سریع و راحت را در مورد انتقال پیام های واتساپ از گوشی اندروید به آیفون را به شما نشان می دهیم.

 

انتقال پیام های واتس اپ از اندروید به آیفون با استفاده از چت ایمیل

 

یکی از روش هایی که می توانید برای انتقال پیام های WhatsApp از Android به iPhone استفاده کنید، روش چت ایمیل است. استفاده از این روش تنها با ۴ مرحله ساده امکان پذیر است. اگر به دنبال انتقال چند مکالمه هستید، این روش مناسب شما است. با این حال، چت های واتس اپ را با پسوند txt صادر می کند.

در زیر مراحل انتقال WhatsApp از Android به iPhone نشان داده شده است:

مرحله ۱: در گوشی اندرویدی خود، واتس اپ را باز کنید، به “تنظیمات” بروید و روی “تنظیمات چت” کلیک کنید. در لیست کشویی نشان داده شده، روی “ایمیل چت” کلیک کنید.

مرحله ۲: مکالمه واتس اپ را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. یک پنجره بازشو با عبارت “پیوست رسانه ها پیام ایمیل بزرگتری ایجاد می کند” ظاهر می شود. بسته به نیاز خود، می توانید روی “بدون رسانه” یا “پیوست رسانه” کلیک کنید.

مرحله ۳: از شما خواسته می شود که شماره ایمیل خود را وارد کنید و سپس روی “ارسال” کلیک کنید.

مرحله ۴: پس از ارسال آن، اکنون می توانید در iPhone جدید خود وارد ایمیل خود شوید. شما می توانید پیام های WhatsApp خود را در حساب ایمیل خود مشاهده کنید اما نمی توانید پیام ها را با حساب واتس اپ خود همگام سازی کنید.

انتقال پیام های واتس اپ از اندروید به آیفون با یک کلیک

انتقال پیام های واتس اپ از اندروید به آیفون امروزه تقاضای زیادی دارد، زیرا افراد بیشتری به آیفون روی آورده اند. اما سوالی که برای اغلب کاربران پیش می آید؛ آیا راه حلی وجود دارد که به انتقال پیام های WhatsApp از Android به iPhone بدون دردسر کمک کند؟ بله، یک ابزار اختصاصی برای انتقال پیام های واتساپ از هر دستگاه به هر دستگاه و مهمتر از همه، با یک کلیک امکان پذیر است.

مراحل انتقال پیام های WhatsApp از Android به iPhone:

ابزار Dr.Fone را در رایانه خود نصب و راه اندازی کنید و دستگاه های Android و iPhone خود را به رایانه متصل کنید.

۱-از صفحه اصلی، “انتقال WhatsApp”> “WhatsApp”> “انتقال پیام های WhatsApp” را انتخاب کنید.

انتقال پیام های واتس اپ از اندروید به اندروید با استفاده از Backup

گوشی اندروید از Google Drive پشتیبان گیری می کند و WhatsApp را بازیابی می کند. با این حال، آیفون واتس اپ را از پشتیبان گیری iCloud بازیابی می کند. بنابراین، شما فقط می توانید WhatsApp را از پشتیبان گیری google drive به Android برگردانید.

با انجام مراحل زیر شما می توانید پیام های واتس اپ خود را از اندرویدی به اندروید دیگر انتقال دهید.

۱- به “Chats”-“Chats backup” بروید و گزینه “پشتیبان گیری در Google Drive” را فعال کنید. روی دکمه “پشتیبان گیری” کلیک کنید.