دریافت مجانی بهترین و جدیدترین نسخه هک واتساپ کی لاگر

کی‌لاگر برنامه‌ای است که هر آنچه تایپ می‌کنید، برای هکر ارسال می‌کند

هدف کی‌لاگر از نامش پیدا است: این برنامه به‌طور پنهانی خود را روی کامپیوتر یا موبایل نصب می‌کند و هر آنچه تایپ می‌کنید، ثبت و سپس اطلاعات ثبت‌شده را به هکر ارسال می‌کند. کی‌لاگر اکنون دارنده‌ی رکورد کاملی است از هر آنچه در روز نوشته‌اید. کی‌لاگرها از روش منحصربه‌فردی برای انتشار در کامپیوترها استفاده نمی‌کنند. شما می‌توانید آن‌ها را در ایمیل‌های فیشینگ و لینک‌های آلوده و دانلودهای مخرب پیدا کنید.

کنترل گوشی مکانیابی شماره موبایل ردیابی موبایل و دیدن پیامک

​​

اگر میخواید برنامه مکانیاب شماره موبایل با ردیابی متن پیام رو دانلود کنید روی متن یا تصویر بالا کلیک کنید

 

Application Keyloggers

Kernel Keyloggers

Rootkit Keylogger

Device Driver Keylogger

Hyper Visor Based Keyloggers

FormGrabber Based Keylogger

 

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک گوشی بدون نصب برنامه از راه دور رایگان

استفاده‌های مثبت کی‌لاگر

با وجود اینکه اغلب از کی‌لاگر برای دزدی و کارهای غیرقانونی استفاده می‌شود، این ابزار کاربردهای مثبت اندکی نیز دارد؛ برای مثال والدین و یا مدیران شرکت می‌توانند از کی‌لاگر برای مانیتور کردن و نظارت بر روی استفاده فرزندان و یا کارمندان از کامپیوتر استفاده کنند؛ اما توجه به این نکته ضروری است که در مورد کارمندها، این کار باید با رضایت آن‌ها مورد انجام قرار بگیرد.

از کی‌لاگر می‌توان برای محافظت و ذخیره‌سازی پسوردها نیز در صورت خراب شدن سیستم‌عامل استفاده کرد (صد البته که روش‌های بهتری برای این موضوع وجود دارد).

علاوه بر این موارد به تازگی از کی‌لاگر برای تحقیق و پژوهش بر روی رفتارهای نوشتاری انسان در آزمایشگاه‌های علوم انسانی مورد استفاده قرار گرفته است.

استفاده‌های منفی کی‌لاگر

همانطور که در ابتدا گفته شد، از کی‌لاگر برای ثبت تمام ضربات به کیبرد در کامپیوتر هدف استفاد می‌شود که لزوما چیز بدی نیست؛ اما متاسفانه این ابزار برای مقاصد تبهکاری به کار برده می‌شود.

از کی‌لاگر توسط مجرمان سایبری برای دزدیدن اطلاعات حساس قربانی؛ همچون اطلاعات کارت بانکی، ارز مجازی، رمزهای عبور، ایمیل‌های شخصی، اسناد بانکی، شماره ملی و بیمه و غیره استفاده می‌شود.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : بهترین ربات هک واتساپ با شماره رایگان

 

کی لاگر ها چگونه کار می کنند؟

کی لاگر ها اطلاعات را جمع آوری می کنند و آن را به شخص دیگری می فرستند. چه این رویداد مجرمانه باشد یا قانونی ، یا بخش دپارتمان IT باشد . Keylogger ها برنامه های نرم افزاری هستند که از الگوریتم هایی استفاده می کنند که از طریق تشخیص الگو و سایر تکنیک ها ، حرکات صفحه کلید را کنترل می کنند.

میزان اطلاعات جمع آوری شده توسط نرم افزار کی لاگر می تواند متفاوت باشد. ابتدایی ترین نوع فقط ممکن است، اطلاعات تایپ شده در یک وب سایت یا برنامه را جمع آوری کنند. موارد پیشرفته تر ممکن است هر آنچه را که تایپ می کنید بدون توجه به برنامه، از جمله اطلاعاتی که کپی و جایگذاری می کنید ضبط کند.

برخی از انواع keylogger ها ( به ویژه آنهایی که دستگاه های تلفن همراه را هدف قرار می دهند ) فراتر رفته و اطلاعاتی مانند تماس (هم سابقه تماس یا کال هیستوری و هم صدا) ، اطلاعات برنامه های پیام رسان ، مکان GPS ، گرفتن اسکرین شات صفحه و حتی ضبط میکروفون و دوربین را انجام دهند.

 

کنترل واتساپ ردیاب و کنترل واتساپ دیگران

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

انواع کی لاگرها:
کی لاگرها در دو نوع نرم‌افزار و سخت‌افزار موجود است.

کی لاگر سخت افزاری (USB KeyLogger) و کی لاگر سخت‌افزاری PS2 که گاهی اوقات شبیه به فلش مموری است و بین فیش صفحه کلید و کیس سیستم واسط می‌شود.

کی لاگرهای نرم‌افزاری که مانند سایر نرم‌افزارها روی سیستم نصب شده و کار ذخیره‌سازی را انجام می‌دهد.

راه مقابله با کی‌لاگرها

اولین و مهمترین راه داشتن یک آنتی ویروس قوی و به روز نگه داشتن آن است.
سعی کنید آنتی ویروس خود را همیشه به روز نگه دارید تا احتمال آلوده شدن به این بدافزارها را به حداقل برسانید زیرا بعضی از کی لاگرها بعد از نصب شدن روی سیستم قربانی، به صورت پنهان به کار خود ادامه می‌دهند و کاربر نمی‌تواند از وجود آن مطلع شود.

دومین موضوع اعتماد است؛ آیا به کسانی که به سیستم شما دسترسی دارند اعتماد دارید!؟ اگر هکر به سیستم شما دسترسی داشته باشد حتما آنتی ویروس شما را طوری تنظیم خواهد کرد که به پوشه‌ای که کی لاگر در آن وجود دارد دسترسی نداشته باشد یا آن را بررسی نکند پس آنتی ویروس خود را بررسی کنید.

--------------------------------------------------

کی لاگر،کی لاگر چیست،هک واتساپ،هک با کی لاگر،هک واتساپ با کی لاگر،هک از راه دور،هک واتساپ با گوشی،هک واتساپ از راه دور

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :