دانلود برنامه بازیابی عکسهای پاک شده از موبایل

گوشی‌های هوشمند نقشی کلیدی در زندگی ما دارند. این گوشی‌ها نه‌تنها کمک می‌کنند که با اعضای خانواده و دوستان در ارتباط باشیم، بلکه به کمک آنها می توانیم فایل‌های مهم، عکس‌ها و موارد دیگر را در حافظه داخلی گوشی خود ذخیره کنیم. در هر صورت حافظه داخلی گوشی، فضای ذخیره‌سازی محدودی دارد و می‌توانید برخی از فایل‌ها را حذف کنید تا فضا برای داده‌های جدید باز شود.

بیشتر بخوانید روی نوشته زرد رنگ کلیک کنید: برنامه هک گوشی از راه دور هک گالری

اما برخی اوقات برای بازیابی فضای خالی روی گوشی ممکن است داده‌هایی را حذف کنید که متوجه نباشید ممکن است در آینده لازم داشته باشید. ممکن است خیلی دیر متوجه این اشتباه بشوید. علاوه بر این ممکن است دلایل زیادی برای از دست رفتن داده‌ها وجود داشته باشند، مانند خرابی سیستم‌عامل، ویروس و موارد دیگر. اما نگران نباشید چون می‌توانید داده‌های خود را با کمک نرم‌افزارهای جانبی بازگردانید.

در این مطلب دو مورد از این نرم‌افزارها را همراه با راهنمای نحوه بازیابی داده‌ها از حافظه داخلی اندروید معرفی کرده‌ایم.

EaseUS MobiSaver for Android

این نرم‌افزار زمانی که بخواهید فایل‌های حذف شده را بازگردانید یک ناجی محسوب می‌شود. بک کمک این نرم ازار می توانید پیام‌های متنی، مخاطبین، عکس‌ها، فایل‌ها یا موسیقی‌های خود را را بازیابی کنید. این نرم‌افزار رابط ساده و خلاقانه‌ای دارد.

این نرم‌افزار رابط ساده و خلاقانه‌ای دارد. فرایند گام‌به‌گام بازیابی داده‌هایی که پاک کرده‌اید را در ادامه ارائه کرده‌ایم.

بیشتر بخوانید روی نوشته زرد رنگ کلیک کنید: هک پیامک گوشی هک اس ام اس

این مراحل را دنبال کنید تا فایل‌های حذف شده حافظه داخلی گوشی اندروید را بازیابی کنید:

1- نرم‌افزار EaseUS MobiSaver for Android را بر روی رایانه ویندوز خود دانلود و نصب کنید.

2- بر روی دکمه شروع کلیک کنید و اجازه دهید نرم‌افزار گوشی اندروید را شناسایی کند.

3- زمانی که دستگاه متصل شد، نرم‌افزار شروع به اسکن حافظه داخلی گوشی می‌کند و فایل‌های موجود و همچنین حذف شده را پیدا می‌کند.

4- نرم‌افزار فهرستی از فایل‌های حذف شده را نشان می‌دهد و می‌توانید فایل‌های حذف شده را با کلیک کردن بر روی هر کدام بازیابی کنید.

5- فهرستی از فایل‌های قابل بازیابی نشان داده می‌شود. می‌توانید آنهایی را که می‌خواهید به‌سرعت انتخاب کنید. فهرستی از فقط فایل‌های حذف شده با انتخاب گزینه «Only display deleted items» نمایش می‌یابد.

6- اینک بر روی دکمه Recover کلیک کنید تا فرایند بازیابی فایل‌های حذف شده آغاز شود.

FonePaw Android Data Recovery

نرم‌افزار دیگر بازیابی که برای بازیابی داده‌ها مناسب است FonePaw Android Data Recovery نام دارد. این نرم‌افزار یک ابزار حرفه‌ای است که به بازیابی فایل‌های حذف شده از حافظه داخلی و همچنین خارجی دستگاه‌های اندرویدی کمک می‌کند. ما فرایند گام‌به‌گام بازیابی را برای فایل‌های حذف‌شده و ازدست‌رفته ارائه کرده‌ایم. این نرم‌افزار برای ویندوز و مک در دسترس است.

بیشتر بخوانید روی نوشته زرد رنگ کلیک کنید: هک تلگرام از راه دور هک تلگرام بدون کد

این مراحل را برای بازیابی فایل‌های حذف شده از گوشی اندرویدی با نرم‌افزار بازیابی حرفه‌ای داده‌ها استفاده کنید:

1- نرم‌افزار FonePaw Android Data Recovery را دانلود و نصب کنید و گوشی اندرویدی خود را چنان‌که در صفحه ابتدایی خواسته شده است با کابل یو اس بی به رایانه متصل کنید.

2- اینک باید حالت عیب‌یابی یو اس بی را فعال کنید. برای این کار مراحل زیر را در گوشی اندرویدی اجرا کنید. به بخش Settings سپس About و سپس Build Number بروید (هفت بار بر روی آن بزنید) اینک به بخش Settings و Developer Options و USB Debugging بروید و آن را فعال کنید.

بیشتر بخوانید روی نوشته زرد رنگ کلیک کنید: هک واتساپ با شماره دیگران بدون کد از راه دور رایگان

3- زمانی که این کارها را انجام دادید، بر روی OK بزنید و به صفحه بعدی بروید.

4- برای تسریع بازیابی، انتخاب کنید که کدام نوع فایل‌ها می‌خواهید بازیابی شوند. از میان دسته‌بندی‌های مخاطبین، پیام‌ها، پیام‌های واتساپ، اسناد و گالری و … انتخاب کنید.

5- اینک بر روی دکمه Next کلیک کنید و به Superuser روی گوشی اندروید اجازه دهید تا فرایند را آغاز کند. دکمه Start را روی رایانه کلیک کنید تا فرایند بازیابی آغاز شود.

6- مانند برنامه EaseUS می‌توانید فهرستی از موارد حذف شده را با زدن دکمه « Only Display Deleted Items » مشاهده کنید.

7- زمانی که این فرایند پایان یافت می‌توانید فایل‌های حذف شده را به رنگ قرمز ببینید و با کلیک روی تیک هر کدام آنها را انتخاب کنید سپس Recover را بزنید.

8- محتوای بازیابی شده بر روی رایانه ذخیره می‌شود.

بدین ترتیب می‌توانید فایل‌های حذف شده را از حافظه داخلی گوشی اندرویدی بدون پیچیدگی زیاد بازیابی کنید. می‌توانید از گزینه‌های بالا برای بازیابی همه فایل‌هایی که از حذفشان پشیمان شدید استفاده کنید.

--------------------------

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

--------------------------

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

برای دریافت برنامه مکان یاب مخفی شماره موبایل همینجا را کلیک کنید

----------------------

​​

اگر میخواید برنامه مکانیاب شماره موبایل با ردیابی متن پیام رو دانلود کنید روی متن یا تصویر بالا کلیک کنید

------------------------------------------------------------------

بازیابی عکسهای پاک شده،بازیابی عکسهای پاک شده از موبایل،دانلود برنامه بازیابی عکسهای پاک شده،ریکاوری عکس،بازگردانی تصاویر،برگرداندن عکس

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :