برنامه هک تضمینی واتس اپ و بررسی روش نفوذ به این برنامه خارجی

برنامه هک تضمینی واتس اپ و بررسی روش نفوذ به این برنامه خارجی!!!!

باید قبل از هر چیزی به این فکر کنیم آیا با وجود سابقه درز اطلاعات و فروش ان و هزاران موارد دیگر توسط مالک واتساپ که شرکت دیگری است ایا امکان به خطر افتادن اطلاعات ما هم هست.

برای دریافت روی متن روبرو کلیک کنید : هک واتساپ بدون برنامه از راه دور

در اینجا با ما باشید که در این رابطه صحبت کنیم

قبل از هرچیز برنامه زیر به شما کمک میکند پیشنهاد میکنم اون رو بررسی کنید

 

 کنترل واتساپ دیگران

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

--------------------------

فروش اطلاعات کاربران واتس اپ صحت دارد؟

«علی نعمتی»، کارشناسی ارشد دیتا ساینس و ماشین لرنینگ (یادگیری ماشین) از دانشگاه واشنگتن  می‌گوید: «اولین مسئله‌ای که پیرامون واتساپ باید بدانیم این است که واتساپ یک نرم افزار ارتباطی است که پیام ها را از یک طرف می گیرد و به یک طرف دیگر می فرستد و برعکس. این پیام‌ها که شامل صدا، تصویر و متن نوشتاری است از کاربری مثلا در بوشهر گرفته و برای کاربری در شیراز ارسال می‌شود و وقتی که آن دریافت‌کننده پیام ها را دریافت می کند کلیه محتوای پیام ها از روی سِرور پاک می‌شود. این اصل کار و در واقع پایه و بنیان یک نرم افزار ارتباطی به نام واتساپ است.»

حال اگر شخصی در این بین اطلاعات را ببیند به چه صورت هست. در این باره قبلا صحبت کردیم روی نوشته زرد رنگ کلیک کنید تا برنامه و مقاله را ببینید

هک واتساپ از راه دور هک واتساپ بدون کد

 

وی ادامه داد: «واتساپ سال۲۰۰۹ توسط دو کارمند سابق یاهو به نام‌های برایان آکتون و جان کوهن زمانی که از یاهو خارج شدند ساخته شد و در سال ۲۰۱۴ نیز این نرم افزار به مارک زوکربرگ و کمپانی دیگری به قیمت ۱۹میلیارد دلار فروخته می‌شود.»

این موضوع که آیا واتساپ پیام های کاربران را در سِرور خود نگه می دارد می‌گوید: «با توجه به پالیسی (قراداد امنیت اطلاعات) که واتساپ در اپلیکیشن خود تعریف کرده است و همینطور به این دلیل که برای قرار دادن چیزی قریب به یک میلیارد پیام در طول روز (تحقیق در سال ۲۰۱۱) و با داشتن ۲ میلیارد کاربر فعال ( تحقیقی در سال ۲۰۱۷) به سرورهای غول پیکری نیاز است. به همین دلیل واتساپ دیتا را از کاربر اول گرفته و رمزنگاری شده به کاربر دوم منتقل می‌کند اما محتوا را در سرور خود نگه نمی دارد.» مگر اینکه در همان زمان کاربر دیگری پیامها را ببیند و ذخیره کند. چگونه اطلاعات رمز نگاری واتساپ را ببینیم و ذخیره کنیم برای متوجه شدن این مطلب روی قسمت زرد رنگ کلیک کنید

هک واتساپ

این متخصص علم داده‌ها ادامه می دهد: «هر جا که دیتا باشد در نتیجه احتمال حضور ماشین لرنینگ و بحث یادگیری ماشین توسط هوش مصنوعی بالاست. حالا در شرایط جدیدی که به وجود آمده شاید بعضی کاربران تصور کنند واتساپ قصد دارد اطلاعات ما از جمله عکس ها و فایل‌های صوتی و... را مشاهده کند، ما باید بدانیم که از قبل چنین اجازه ای را به آنها داده ایم. برای مثال درست است که پیام های ما در سرور شرکت حذف می شود اما پروفایل ما همچنان وجود دارد و با استفاده از همین پروفایل ها می شود چیزهایی مثل سن یا حتی بیماری‌ها را تشخیص داد.»

این پژوهشگر حوزه هوش مصنوعی تصریح کرد: «این روزها این پرسش به وجود آمده است که آیا دیتای ما مثل دیتای نوشتاری یا شماره کارت های اعتباری به فروش می رود یا خیر باید عرض کنم که نه چنین چیزی نیست اما اطلاعات ما شامل ایمیل و شماره تلفن و غیره به فروش می رود

وی در پاسخ به این پرسش که این اطلاعات چه چیزهایی را شامل می شود به ایسنا گفت: «مجموعه ای از سن،جنسیت،تاریخ تولد،عکس شما و یک سری اطلاعات که آیدی شما را تشکیل می دهند.این ها را می توانند به ماشین لرنینگ ها بدهند و یا مثلا کمپانی واتساپ با فروش این اطلاعات می تواند کسب درآمد کند.»

نعمتی اضافه کرد:«خریداران اطلاعات شما از این اطلاعات مثلا برای فروش اجناس خود استفاده می‌کنند. فرض کنیم شما یک خانم بین ۲۵تا ۳۰سال هستید،وقتی که شما در واتساپ جستجویی می کنید با توجه به اطلاعاتی که واتساپ از شما دارد، پیشنهاداتی چه در جستجوها چه در بحث تبلیغات به شما می دهد که به شرایط شما نزدیک است.»

«علی نعمتی» درباره اپلیکیشن‌های جایگزین واتساپ می‌گوید: «سرویس های زیادی برای جایگزینی واتساپ وجود دارد. مثلا این روزها اسم نرم افزار واتساپ بر سر زبان هاست؛ اما نرم افزارها نیاز به کسب درآمد دارند و شما هیچ اپلیکیشنی پیدا نمی کنید که به صورت صد درصد رایگان باشد و خیلی هم امن باشد و اطلاعات شما را نفروشد. عملا این موضوع از نقطه نظر تجاری منطقی نیست، چون کمپانی ها به دنبال سود هستند و از این طریق سرپا می مانند و به فعالیت خود ادامه می دهند. با این وجود واتساپ ادعا می‌کند غیرانتفاعی است به این معنی که دنبال سوددهی و فروش اطلاعات نیست.»

وی ادامه داد: «واتساپ که به عنوان جایگزین واتساپ معرفی می شود کارایی در حد واتساپ دارد که البته معمولا چنین جایگزینی هایی به سیاست های داخلی و تجاری کشورها و استقبال کاربران بستگی دارد.»

«نعمتی» که در حال تحصیل در مقطع دکترا با گرایش تاثیر ماشین لرنینگ ها در بیماری های واگیردار است درباره این نکته که شرکت‌هایی مثل واتساپ با اطلاعات ما چه کارهایی می توانند کنند به ایسنا توضیح داد: «اگر به طور کلی شما مایل به انتشار یا درز اطلاعات خود در اینترنت و در نتیجه فروش و استفاده از آنها نیستید، بهتر است که اولا تعداد اپلیکیشن های مشابه را کاهش داده و سعی کنید صرفا با یک اپلیکیشن کار کنید و دوم اینکه عکس و محتوایی که فکر می‌کنید برای شما دردسر ساز خواهد شد را با این اپلیکیشن ها ارسال نکنید.»

این پژوهشگر هوش مصنوعی افزود: «پس در صورتی که مایل هستیم اطلاعات ما به هیچ وجه درز پیدا نکند نباید از این اپلیکیشن ها استفاده کنیم که البته این هم در دنیای کنونی امکان پذیر نیست. اما میتوان با عدم دسترسی برنامه ها به صدا و تصویر و مکان یابی و… میزان این اطلاعات را کاهش داد.»

وی تاکید کرد: «نظر شخصی من این است که با توجه به ساختار امنیتی این اپلیکیشن ها به هیچ وجه عکس و فیلم خود را با این نرم افزار ها ارسال نکنید چرا که در اموری مثل تشخیص چهره یا مقاصد دیگری استفاده می شود. حتی همین گوشی هایی که در دست من و شماست دائما در حال شنود صدای ماست و بارها اتفاق افتاده که ما با اطرافیان خود درمورد موضوعی صحبت می کنیم و مدتی بعد در اینستاگرام به پست هایی با همین مضمون برمی‌خوریم.»

------------------------------------------------

دیدن این نوشته‌ها نیز به شما پیشنهاد می‌شود:

 

--------------------------

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

--------------------------

برای دریافت برنامه کنترل واتساپ دیگران روی عکس یا همین متن کلیک کنید

 

برای دریافت برنامه مکان یاب مخفی شماره موبایل همینجا را کلیک کنید

----------------------

​​

اگر میخواید برنامه مکانیاب شماره موبایل با ردیابی متن پیام رو دانلود کنید روی متن یا تصویر بالا کلیک کنید

------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------

اینستاگرام فیلتر شد

----------

رفع فیلتر تلگرام در ایران دانلود برنامه تلگرام بدون فیلتر

----------

مراقب کلاهبرداری در اینستا باشید

----------

برنامه ارسال پیامک مخفیانه

----------

وحید رجبلو با 98 درصد معلولیت معجزه کرد

----------

دانلود برنامه هک گوشی

----------

مشاهده آمار دقیق کرونا در لحظه

----------

هک 42 میلیون اکانت تلگرام ایرانی

----------

رفع بلاکی دور زدن بلاک در واتس اپ چگونه از بلاک خارج شویم

----------

معرفی برنامه های برتر مکانیابی و ردیابی از نگاه گوگل

----------

فیلم و عکس ها را مخفی کنید برنامه ها را رمزگذاری کنید

----------

معرفی برنامه مکانیاب و ردیاب با دیدن تماس و پیام همراه فیلم نمونه

----------

معرفی برترین بازی های موبایل با فیلم و تعداد دانلود جهانی

----------

معرفی برنامه ردیاب و کنترل واتساپ دیگران رفع بلاکی با فیلم

----------

دانلود آپدیت جدید کلش اف کلنز اندروید با پول بینهایت Clash of Clans

----------

هک واتساپ دیدن متن پیام ها و گروه ها و حتی مخاطبین

----------

برترین های برنامه های ردیابی و مکانیابی اندروید

-------------------------------------------------------------------

 هک تضمینی واتس اپ،برنامه هک تضمینی واتس اپ،هک وات ساپ بدون دسترسی،هک وات ساپ با شماره،هک وات ساپ از راه دور

شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر بدهید :